
Інтерактивний дисплей NewLine TruTouch TT-6519RS
- В наличии
- Код: 825097019
88 650 ₴
84 220 ₴
Серія TRUTOUCH RS + з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом просто викликає натхнення. З легкістю пишіть свої примітки поверх цифрового контенту, відображуваного на дисплеї, завдяки абсолютно новому призначеному для користувача інтерфейсу, який став більш зрозумілий і більш ефективний.
Більш гнучка технологія ІК-сенсорних панелей, дозвіл 4K надвисокої чіткості і широка сумісність дисплеїв TRUTOUCH RS + з іншими пристроями - все це сприяє більш ефективній взаємодії з цифровим контентом без будь-яких обмежень.
• Дисплей забезпечує кут огляду до 178 °
• Дозвіл 4K Ultra-High Definition переопределяет поняття чіткості зображень і презентацій
• Взаємодія з екраном за допомогою універсального стилуса або пальців
• Підключення пристроїв через різні порти введення-виведення, включаючи 4 порту HDMI і Display Port
• Більш тонка конструкція рами дозволяє спростити установку
• Персоналізований призначений для користувача інтерфейс полегшує роботу і підвищує ефективність
• Можливі розміри екрану: 65, 75, 86 і 98 дюймів
Підключення без обмежень.
У міру розвитку технологій поліпшуються і способи забезпечення сумісності. Пристрої серії TRUTOUCH RS + мають широкий набір портів введення / виводу, за допомогою яких ви зможете підключити свій дисплей до ноутбуків, DVD-плеєрів, камер, мікрофонів і т.д. Розташування портів на передній, задній і бічний панелях дозволяє з легкістю підключити будь-який пристрій. Підключайтеся до дисплеїв серії TRUTOUCH RS + без обмежень.
Технические характеристики:
| Размер экрана | 65 дюймов |
| цвет | черный |
| разрешение | 3840 x 2160 пикселей |
| формат | 16/9 |
| HDMI | 3 |
| Угол обзора | 178 ° |
| Контрастность | 4000: 1 |
| яркость | 370 кд / м2 |
| Время отклика | 8 мс |
| Количество точек касания | 20 |
| Акустические системы | 2 x 15 Вт |
| Совместимость со стандартом VESA | 600 x 400 мм |
| Размеры Ш x Г x В | 1544 x 939 x 99 мм мм |
| вес | 45 кг |
| Тип сенсорной технологии | инфракрасный |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | New Line |
| Вид оборудования | Интерактивный дисплей |
| Количество касаний | 20 |
| Способ установки | Комбинированный |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Диагональ экрана (дюйм) | 65" |
- Цена: 84 220 ₴



