LENOVO IdeaCentre AIO 24IRH9 моноблок 23.8FM/i5-13420H/16/512/Intel HD/DOS/Cloud Grey
- В наличии
- Код: 3725015
39 999 ₴
Захопливий дизайн та висока ефективність
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 Cloud Grey (F0HN008YUO) поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 23,8 дюйма з роздільною здатністю 1920 × 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору Intel® Core™ i5-13420H з тактовою частотою 3,4–4,6 ГГц, оперативній пам’яті об’ємом 16 ГБ DDR4 та 512 ГБ на SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань.
Компактний і практичний
Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті.
Комфортний перегляд і сучасні комунікації
Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв.
Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 оснащений інтегрованою камерою 5 Мп і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.2 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO 3 — один USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| WebCamera | 5,0 МП |
| Комплектація поставки | Клавіатура USB Calliope, чорна, укр; миша USB Calliope, чорна |
| Короткий опис | моноблок 23.8FM/i5-13420H/16/512/Intel HD/DOS/Cloud Grey |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Опис відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2, 2x USB 2.0, 1x HDMI 2.1, 1x HDMI 1.4, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм) |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Розмір екрану, дюйми | 23.8 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
- Цена: 39 999 ₴










