ProLite TW3226AS-B3P
31.5″ сенсорний панельний ПК з PCAP 10-точковим multitouch, Android, PoE та підтримкою iiSignage²
ProLite TW3226AS-B3P — це сучасний та зручний у використанні 31.5″ сенсорний панельний ПК, створений для просторів з інтенсивним потоком відвідувачів: переговорних кімнат, ресепшенів, інформаційних кіосків чи готельних зон. Технологія PCAP з розпізнаванням до 10 дотиків гарантує плавну й точну взаємодію. Завдяки Android 14 та продуктивній апаратній платформі пристрій дозволяє встановлювати додатки безпосередньо на панель, відкриваючи широкі можливості кастомізації й інтеграції.
Підтримка Power over Ethernet (PoE) забезпечує одночасну подачу живлення й передачу даних через єдиний кабель, що значно спрощує монтаж та зменшує кількість комунікацій у місцях з обмеженим простором.
Вбудований масив із чотирьох мікрофонів та 5-ватні динаміки роблять TW3226AS-B3P зручним інструментом для інтелектуальних просторів і систем взаємодії. Пристрій повністю сумісний з iiSignage² — CMS-платформою iiyama для керування контентом, що забезпечує повний дистанційний контроль реклами й інформаційних матеріалів у портретній, ландшафтній або горизонтальній (face-up) орієнтації.
Підключення
Порт RJ45 (LAN) з підтримкою PoE поєднує живлення та передачу даних в одному кабелі, дозволяючи легко встановити пристрій у місцях, де надлишок кабелів може бути перешкодою.
Android OS
ОС Android дає змогу швидко адаптувати пристрій під власні задачі, встановлюючи потрібні додатки безпосередньо на нього.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа для керування цифровим контентом, яка дозволяє легко створювати, показувати та контролювати ваші матеріали, а також централізовано й безпечно керувати всіма дисплеями.
31.5″ сенсорний панельний ПК з PCAP 10-точковим multitouch, Android, PoE та підтримкою iiSignage²
ProLite TW3226AS-B3P — це сучасний та зручний у використанні 31.5″ сенсорний панельний ПК, створений для просторів з інтенсивним потоком відвідувачів: переговорних кімнат, ресепшенів, інформаційних кіосків чи готельних зон. Технологія PCAP з розпізнаванням до 10 дотиків гарантує плавну й точну взаємодію. Завдяки Android 14 та продуктивній апаратній платформі пристрій дозволяє встановлювати додатки безпосередньо на панель, відкриваючи широкі можливості кастомізації й інтеграції.
Підтримка Power over Ethernet (PoE) забезпечує одночасну подачу живлення й передачу даних через єдиний кабель, що значно спрощує монтаж та зменшує кількість комунікацій у місцях з обмеженим простором.
Вбудований масив із чотирьох мікрофонів та 5-ватні динаміки роблять TW3226AS-B3P зручним інструментом для інтелектуальних просторів і систем взаємодії. Пристрій повністю сумісний з iiSignage² — CMS-платформою iiyama для керування контентом, що забезпечує повний дистанційний контроль реклами й інформаційних матеріалів у портретній, ландшафтній або горизонтальній (face-up) орієнтації.
Підключення
Порт RJ45 (LAN) з підтримкою PoE поєднує живлення та передачу даних в одному кабелі, дозволяючи легко встановити пристрій у місцях, де надлишок кабелів може бути перешкодою.
Android OS
ОС Android дає змогу швидко адаптувати пристрій під власні задачі, встановлюючи потрібні додатки безпосередньо на нього.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа для керування цифровим контентом, яка дозволяє легко створювати, показувати та контролювати ваші матеріали, а також централізовано й безпечно керувати всіма дисплеями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 60 Гц |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 36,34 |
| EAN | 4948570125708 |
| VESA | Є |
| Блок питания | Зовнішній |
| Вес | 12005 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 130 |
| Гарантія | 36 |
| Гучність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Длина | 850 |
| Допустимий режим експлуатації | 24/7 |
| Диагональ экрана | 29 - 35,99 |
| Діагональ, дюйми | 31.5" |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | TW3226AS-B3P |
| Цвет корпуса | Black |
| Контраст статичний | 4000:1 |
| Краткое описание | 31.5" 16:9 IPS сенсорний РК монітор, 1920х1080, проекційно-ємністна технологія, Андроід 14, 24/7, Po |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Максимальное разрешение | 1920х1080 |
| Можливість інсталяції | Інсталяція в стільницю |
| Операционная система | Android 14 |
| Поверхня екрану | Глянцева |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Технологія матриці | *VA |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип товара | Монітор |
| УКТЗЕД | 8471410000 |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Час реакції, мс | 8 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Ширина | 520 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 40 339 ₴












