Професійний дисплей Digital Signage 55" з роздільною здатністю 4K UHD і режимом безперервної роботи 24/7
Встановлений у тонку рамку, дисплей iiyama LH5541UHS — це професійне рішення для цифрової вивіски з підтримкою цілодобової роботи у вертикальній та горизонтальній орієнтації. Панель IPS із яскравістю 500 кд/м² і роздільною здатністю 4K UHD (3840x2160) забезпечує виняткову передачу кольору та чіткість зображення. Завдяки вбудованому медіапрогравачу ви можете напряму відтворювати улюблену музику, відео, фото та зображення на екрані.
4K UHD
Роздільна здатність UHD (3840x2160), також відома як 4K, вміщує у чотири рази більше інформації, ніж стандартний екран Full HD. Висока щільність пікселів забезпечує надзвичайно чітке й контрастне зображення.
Мережеве керування
Керування через LAN дає змогу змінювати налаштування екранного меню (OSD) дисплея через локальну мережу (програмне забезпечення не входить до комплекту).
Вбудований медіапрогравач (не підтримується в режимі портретної орієнтації)
Відтворюйте улюблену музику, відео, фотографії та зображення безпосередньо з USB-накопичувача або внутрішньої пам’яті завдяки вбудованому медіапрогравачу.
IPS
Технологія IPS забезпечує широкі кути огляду та природне, точне передавання кольорів, що робить її ідеальною для завдань із критичними вимогами до кольору.
Режим 24/7
Дисплеї з підтримкою 24/7 розроблені для безперервної цілодобової роботи.
Встановлений у тонку рамку, дисплей iiyama LH5541UHS — це професійне рішення для цифрової вивіски з підтримкою цілодобової роботи у вертикальній та горизонтальній орієнтації. Панель IPS із яскравістю 500 кд/м² і роздільною здатністю 4K UHD (3840x2160) забезпечує виняткову передачу кольору та чіткість зображення. Завдяки вбудованому медіапрогравачу ви можете напряму відтворювати улюблену музику, відео, фото та зображення на екрані.
4K UHD
Роздільна здатність UHD (3840x2160), також відома як 4K, вміщує у чотири рази більше інформації, ніж стандартний екран Full HD. Висока щільність пікселів забезпечує надзвичайно чітке й контрастне зображення.
Мережеве керування
Керування через LAN дає змогу змінювати налаштування екранного меню (OSD) дисплея через локальну мережу (програмне забезпечення не входить до комплекту).
Вбудований медіапрогравач (не підтримується в режимі портретної орієнтації)
Відтворюйте улюблену музику, відео, фотографії та зображення безпосередньо з USB-накопичувача або внутрішньої пам’яті завдяки вбудованому медіапрогравачу.
IPS
Технологія IPS забезпечує широкі кути огляду та природне, точне передавання кольорів, що робить її ідеальною для завдань із критичними вимогами до кольору.
Режим 24/7
Дисплеї з підтримкою 24/7 розроблені для безперервної цілодобової роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Пользовательские характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 139 |
| EAN | 4948570123544 |
| USB порти | 1 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) In |
| Бездротові інтерфейси | WiFi не підтримується |
| Вес | 14200 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 130 |
| Відеоінтерфейси | 3 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Длина | 1380 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 50 - 59,99 |
| Діагональ, дюйми | 54,6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5541UHS-B2 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Пульт дистанційного керування |
| Краткое описание | 54.6" 16:9 IPS UHD РК дісплей, 18/7, медіаплеєр, 1xVGA/3xHDMI/1xRS232/1xLAN/1xUSB 2.0, вбудовані ко |
| Країна виробництва | China |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | IR In |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Особенности | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Тип VESA кріплення | 400x400 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| УКТЗЕД | 8528529190 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 840 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 38 799 ₴












