Створюйте динамічний, захопливий контент, розроблений для того, щоб зацікавити та полонити вашу аудиторію. Яскравий дисплей IIYAMA LH4365UHSB-B1 із яскравістю 800 кд/м² може працювати в альбомній або портретній орієнтації цілодобово без перерв. Його універсальність можна адаптувати до потреб вашої галузі. Вбудована ОС Android 11 означає, що ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб та безперебійно запускати сторонні програми, включаючи різні платформи CMS.
Вбудована система керування контентом iiSignage² (Content Management System) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Функція Signal FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через ваш вибір входів для критично важливих середовищ. Вбудований (і знімний) модуль Wi-Fi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту через вашу мережу.
Вбудована система керування контентом iiSignage² (Content Management System) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Функція Signal FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через ваш вибір входів для критично важливих середовищ. Вбудований (і знімний) модуль Wi-Fi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту через вашу мережу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Тип | Встраиваемая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 51 |
| EAN | 4948570123551 |
| USB порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований WiFi |
| Вес | 11930 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 140 |
| Відеоінтерфейси | 1 x DisplayPort |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Длина | 1070 |
| Допустима орієнтація | Вертикальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 40 - 49,99 |
| Діагональ, дюйми | 42.5 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH4365UHSB-B1 |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 42.5" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 800 кд/м2, ОС Android 11, 2xHDMI 2.0/1xDP/2xUSB 2.0, SP |
| Країна виробництва | China |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x RS232c |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операционная система | Google Android 11 |
| Особенности | Можливість керування дисплеєм через мережу |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процессор | CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8 |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Тип VESA кріплення | 200x200 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 680 |
| Яскравість, Кд/м2 | 800 |
Информация для заказа
- Цена: 42 149 ₴












