IIYAMA LH5560UHS-B2AG
Підніміть рівень вашої візуальної комунікації з дисплеєм LH5560UHS-B2AG та відкрийте нові можливості для бізнесу. Завдяки яскравості 500 кд/м² цей професійний екран стане потужним інструментом для просування та ефективної взаємодії з аудиторією. Оснащений Android 11, системою керування контентом iiSignage², функцією Signal FailOver та можливістю бездротового обміну через EShare, він забезпечує просте та інтуїтивне керування контентом — від створення й редагування до поширення.
Енергоефективна технологія ELED VA споживає значно менше електроенергії, ніж DLED IPS, зберігаючи при цьому високий рівень яскравості. Завдяки витонченому дизайну, універсальній орієнтації (портретній чи альбомній) та надійній роботі 24/7 дисплей легко інтегрується у будь-який бізнес-простір — від роздрібної торгівлі й корпоративного середовища до готельної сфери чи освіти.
Ключові особливості
Підніміть рівень вашої візуальної комунікації з дисплеєм LH5560UHS-B2AG та відкрийте нові можливості для бізнесу. Завдяки яскравості 500 кд/м² цей професійний екран стане потужним інструментом для просування та ефективної взаємодії з аудиторією. Оснащений Android 11, системою керування контентом iiSignage², функцією Signal FailOver та можливістю бездротового обміну через EShare, він забезпечує просте та інтуїтивне керування контентом — від створення й редагування до поширення.
Енергоефективна технологія ELED VA споживає значно менше електроенергії, ніж DLED IPS, зберігаючи при цьому високий рівень яскравості. Завдяки витонченому дизайну, універсальній орієнтації (портретній чи альбомній) та надійній роботі 24/7 дисплей легко інтегрується у будь-який бізнес-простір — від роздрібної торгівлі й корпоративного середовища до готельної сфери чи освіти.
Ключові особливості
- Android OS – встановлюйте потрібні застосунки безпосередньо на дисплей і налаштовуйте його під власні задачі.
- iiSignage² – професійна платформа для дистанційного й безпечного управління контентом і дисплеями.
- Signal FailOver – автоматичне перемикання джерел сигналу, щоб ваш контент завжди залишався на екрані.
- Ультратонкий корпус – усього 40 мм глибини, що робить дисплей стильним і непомітним у просторі.
- Гнучка орієнтація – легке перемикання між портретним і альбомним режимами для креативного використання простору.
- Вбудовані динаміки – чистий і виразний звук без додаткових акустичних систем.
- Кабель-менеджмент – акуратне приховування кабелів для охайного вигляду та безпеки.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 55 |
| EAN | 4948570125685 |
| USB порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Адаптер WiFi |
| Вес | 29000 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 130 |
| Відеоінтерфейси | 3 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Длина | 1380 |
| Допустима орієнтація | Вертикальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 50 - 59,99 |
| Діагональ, дюйми | 54,6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5560UHS-B2AG |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 54.6" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI 2.0/1xRS-232c/1xLAN/2xUS |
| Країна виробництва | China |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x Ethernet (RJ45)/LAN |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Операционная система | Google Android 11 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 16 |
| Процессор | CPU: A53*4, GPU: G52 MP2 |
| Статичний контраст | 4000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Технологія матриці | *VA |
| Тип VESA кріплення | 300x400 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| УКТЗЕД | 8528529190 |
| Час відгуку, мс | 6,5 |
| Ширина | 850 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 45 359 ₴












