IIYAMA ProLite LH5581UHSG-1AG
ProLite LH5581UHSG-1AG — це не просто професійний дисплей для цифрових вивісок, а справжній елемент дизайну, створений для сучасних просторів, де важлива естетика. 55-дюймовий екран із роздільною здатністю 4K UHD поєднує високу продуктивність із гнучкістю використання, роблячи його ідеальним вибором для стильних бутиків, арт-галерей чи престижних бізнес-лобі.
Особливістю моделі є знімна магнітна рамка, яку можна легко персоналізувати за допомогою плівок чи дизайнерських обгорток. Хочете, щоб дисплей гармонійно вписався в інтер’єр або став яскравим акцентом? Все це можливо без зусиль. Для ефекту «безрамковості» рамку можна просто зняти — ідеальне рішення для безшовної інтеграції у простір.
Дисплей працює на базі Android 14, що дозволяє встановлювати потрібні застосунки напряму. Вбудовані інструменти iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (Wireless Presentation) забезпечують просте керування контентом, дистанційний моніторинг і бездротовий обмін матеріалами. Підтримка Wi-Fi, надійна робота у форматі 24/7 та широкий набір інтерфейсів роблять його максимально універсальним.
Антивідблискове покриття, тонкий корпус та зручні варіанти монтажу (в комплекті кріплення на стіну) гарантують чітке зображення й збереження елегантного вигляду простору.
ProLite LH5581UHSG-1AG — це не просто професійний дисплей для цифрових вивісок, а справжній елемент дизайну, створений для сучасних просторів, де важлива естетика. 55-дюймовий екран із роздільною здатністю 4K UHD поєднує високу продуктивність із гнучкістю використання, роблячи його ідеальним вибором для стильних бутиків, арт-галерей чи престижних бізнес-лобі.
Особливістю моделі є знімна магнітна рамка, яку можна легко персоналізувати за допомогою плівок чи дизайнерських обгорток. Хочете, щоб дисплей гармонійно вписався в інтер’єр або став яскравим акцентом? Все це можливо без зусиль. Для ефекту «безрамковості» рамку можна просто зняти — ідеальне рішення для безшовної інтеграції у простір.
Дисплей працює на базі Android 14, що дозволяє встановлювати потрібні застосунки напряму. Вбудовані інструменти iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (Wireless Presentation) забезпечують просте керування контентом, дистанційний моніторинг і бездротовий обмін матеріалами. Підтримка Wi-Fi, надійна робота у форматі 24/7 та широкий набір інтерфейсів роблять його максимально універсальним.
Антивідблискове покриття, тонкий корпус та зручні варіанти монтажу (в комплекті кріплення на стіну) гарантують чітке зображення й збереження елегантного вигляду простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Iiyama |
| Пользовательские характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 104 |
| EAN | 4948570125616 |
| USB порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований WiFi |
| Вес | 28420 кг |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 880 |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Дисплеї для відеостін |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Длина | 1400 |
| Допустима орієнтація | Вертикальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 50 - 59,99 |
| Діагональ, дюйми | 54,6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5581UHSG-1AG |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 14, 2xHDMI 2.0/1xUSB-C/1xUSB-C Ou |
| Країна виробництва | China |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 2 x RS232c |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операционная система | Google Android 14 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процессор | CPU: MTK9679 Quad-core A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Статичний контраст | 5000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Технологія матриці | *VA |
| Тип VESA кріплення | 300x400 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Час відгуку, мс | 6,5 |
| Ширина | 160 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 64 459 ₴












