IIYAMA TE5513A-B1AG
Інтерактивний дисплей IIYAMA TE5513A-B1AG із сертифікацією Google EDLA — це сучасне рішення для навчання та бізнесу, що поєднує високу продуктивність і максимальну точність. Екран із технологією Zero-Gap Air Bonding усуває паралакс, а система PureTouch-IR+ із відхиленням дотиків долонею забезпечує плавну та точну взаємодію.
Дисплей працює на базі iiWare 21E (Android 14-EDLA), підтримує WiFi-6 та Bluetooth 5.0, а також інтегрується у корпоративну або навчальну інфраструктуру завдяки системі iiControl (DMS). Для зручної спільної роботи передбачено бездротовий обмін контентом через додаток iiShare. Датчик руху PIR автоматично оптимізує енергоспоживання, подовжуючи термін служби пристрою.
Google EDLA Certified
Дозволяє безпосередньо використовувати Google-додатки, акаунти, хмарні файли та інструменти для колаборації. Сертифікація гарантує повну інтеграцію з екосистемою Google та підтримку Microsoft 365 для підвищення ефективності роботи у навчальних закладах і корпоративному середовищі.
iiWare 21E (Android 14 OS)
Програмна оболонка зручна у використанні та включає: Google EDLA, iiControl (DMS), iiShare (бездротова презентація), WhiteBoard, хмарні сховища, iiBrowser та файловий менеджер.
Quick Radial Menu
Виклик меню п’ятьма пальцями забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних додатків.
iiControl (DMS)
Єдина система централізованого керування обладнанням для шкіл та офісів із відповідністю вимогам GDPR.
PureTouch-IR+
Високоточна сенсорна технологія для інтуїтивної взаємодії та легких анотацій.
PIR Motion Sensor
Автоматично знижує споживання енергії за відсутності активності, що підвищує ефективність та екологічність.
OPS-слот і USB-C
Дозволяють підключати ПК-модуль або використовувати універсальне з’єднання для передачі даних, відео та живлення одним кабелем.
Акустика та аксесуари
Вбудовані фронтальні динаміки з сабвуфером забезпечують чистий звук, а комплектний кронштейн для вебкамери створює оптимальні умови для відеоконференцій.
Монтаж
У комплекті — настінний кронштейн з підтримкою VESA для надійного та компактного встановлення у класах, офісах та переговорних кімнатах.
Інтерактивний дисплей IIYAMA TE5513A-B1AG із сертифікацією Google EDLA — це сучасне рішення для навчання та бізнесу, що поєднує високу продуктивність і максимальну точність. Екран із технологією Zero-Gap Air Bonding усуває паралакс, а система PureTouch-IR+ із відхиленням дотиків долонею забезпечує плавну та точну взаємодію.
Дисплей працює на базі iiWare 21E (Android 14-EDLA), підтримує WiFi-6 та Bluetooth 5.0, а також інтегрується у корпоративну або навчальну інфраструктуру завдяки системі iiControl (DMS). Для зручної спільної роботи передбачено бездротовий обмін контентом через додаток iiShare. Датчик руху PIR автоматично оптимізує енергоспоживання, подовжуючи термін служби пристрою.
Google EDLA Certified
Дозволяє безпосередньо використовувати Google-додатки, акаунти, хмарні файли та інструменти для колаборації. Сертифікація гарантує повну інтеграцію з екосистемою Google та підтримку Microsoft 365 для підвищення ефективності роботи у навчальних закладах і корпоративному середовищі.
iiWare 21E (Android 14 OS)
Програмна оболонка зручна у використанні та включає: Google EDLA, iiControl (DMS), iiShare (бездротова презентація), WhiteBoard, хмарні сховища, iiBrowser та файловий менеджер.
Quick Radial Menu
Виклик меню п’ятьма пальцями забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних додатків.
iiControl (DMS)
Єдина система централізованого керування обладнанням для шкіл та офісів із відповідністю вимогам GDPR.
PureTouch-IR+
Високоточна сенсорна технологія для інтуїтивної взаємодії та легких анотацій.
PIR Motion Sensor
Автоматично знижує споживання енергії за відсутності активності, що підвищує ефективність та екологічність.
OPS-слот і USB-C
Дозволяють підключати ПК-модуль або використовувати універсальне з’єднання для передачі даних, відео та живлення одним кабелем.
Акустика та аксесуари
Вбудовані фронтальні динаміки з сабвуфером забезпечують чистий звук, а комплектний кронштейн для вебкамери створює оптимальні умови для відеоконференцій.
Монтаж
У комплекті — настінний кронштейн з підтримкою VESA для надійного та компактного встановлення у класах, офісах та переговорних кімнатах.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 125 |
| EAN | 4948570124794 |
| USB порти | 2 x USB Type C |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | MicroSD слот |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований Bluetooth |
| Вес | 29000 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 190 |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Інтерактивні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 2 х 20 Вт + 20 Вт сабвуфер |
| Длина | 1390 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 50 - 59,99 |
| Діагональ, дюйми | 54,6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | TE5513A-B1AG |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 54.6" 16:9 інтерактивний IPS UHD РК дісплей, 18/7, 450 кд/м2, ОС Андроід 14, 8GB/128GB, IR PureTou |
| Країна виробництва | China |
| Максимальна кількість одночасних дотиків | 40 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x RS232c |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 8 |
| Операционная система | Google Android 14 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 128 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | 96 - 105 |
| Процессор | CPU: Quad-core A73*4 (1.4GHz), GPU: G52 MC1 |
| Сертифікат EDLA | Є |
| Спосіб дотику | Стилус |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Освіта |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Технологія сенсорного екрану | Інфрачервона |
| Тип VESA кріплення | 400x400 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| Точність дотику | +- 1 мм |
| УКТЗЕД | 8471410000 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 850 |
| Яскравість, Кд/м2 | 450 |
Информация для заказа
- Цена: 67 289 ₴












