Інформаційний дисплей IIYAMA TE6514MIS-B2AG AX
TE6514MIS-B2AG — це перспективний інтерактивний дисплей 4K UHD, сертифікований Google EDLA, який встановлює новий стандарт інноваційності та продуктивності. Розроблений з високою точністю, він оснащений ЖК-екраном без зазору, що усуває паралакс, та високоточним сенсором PureTouch-IR+ із підтримкою Palm Rejection, забезпечуючи плавну та безперебійну взаємодію. Працюючи на базі iiWare 12E з Android 13 та підтримуючи підключення Wi-Fi, він легко інтегрується у вашу екосистему завдяки платформі управління пристроями iiyama (DMS).
Відчуйте безпрецедентні можливості бездротової співпраці завдяки інтуїтивно зрозумілому застосунку iiyama Share та EShare, які спрощують проведення мозкових штурмів і сприяють ефективній співпраці у вашій компанії або навчальному закладі.
Завдяки інноваційному 4K-інтерфейсу та настроюваним профілям користувачів, TE6514MIS-B2AG пропонує персоналізований досвід, забезпечуючи легкий доступ до спеціалізованих застосунків і хмарних сховищ. Пристосований для роботи у жвавих гібридних середовищах, цей дисплей стає універсальним рішенням для різноманітних потреб користувачів, революціонізуючи співпрацю, комунікацію та інтерактивність.
Модернізуючи сучасні робочі місця, освітні простори та динамічні зони для зустрічей, цей дисплей стає наріжним каменем прогресу та взаємодії без обмежень.
TE6514MIS-B2AG — це перспективний інтерактивний дисплей 4K UHD, сертифікований Google EDLA, який встановлює новий стандарт інноваційності та продуктивності. Розроблений з високою точністю, він оснащений ЖК-екраном без зазору, що усуває паралакс, та високоточним сенсором PureTouch-IR+ із підтримкою Palm Rejection, забезпечуючи плавну та безперебійну взаємодію. Працюючи на базі iiWare 12E з Android 13 та підтримуючи підключення Wi-Fi, він легко інтегрується у вашу екосистему завдяки платформі управління пристроями iiyama (DMS).
Відчуйте безпрецедентні можливості бездротової співпраці завдяки інтуїтивно зрозумілому застосунку iiyama Share та EShare, які спрощують проведення мозкових штурмів і сприяють ефективній співпраці у вашій компанії або навчальному закладі.
Завдяки інноваційному 4K-інтерфейсу та настроюваним профілям користувачів, TE6514MIS-B2AG пропонує персоналізований досвід, забезпечуючи легкий доступ до спеціалізованих застосунків і хмарних сховищ. Пристосований для роботи у жвавих гібридних середовищах, цей дисплей стає універсальним рішенням для різноманітних потреб користувачів, революціонізуючи співпрацю, комунікацію та інтерактивність.
Модернізуючи сучасні робочі місця, освітні простори та динамічні зони для зустрічей, цей дисплей стає наріжним каменем прогресу та взаємодії без обмежень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 1180 |
| Цвет | Черный |
| Гарантія | 36 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Диагональ экрана | 60 - 69,99 |
| Вес | 45200 кг |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Тип VESA кріплення | 600x400 |
| Высота | 220 |
| Длина | 1870 |
| Процессор | A76*4+A55*4 |
| Технологія матриці | *VA |
| Операционная система | Google Android 13 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Вбудована камера | Немає |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Технологія сенсорного екрану | Інфрачервона |
| Гучність вбудованних колонок | 2х18 Вт + 2х8 Вт |
| EAN | 4948570124022 |
| Код виробника | TE6514MIS-B2AG AX |
| Краткое описание | 65" 16:9 інтерактивний VA РК дисплей, 3840х2160, PureTouch-IR+, 24/7, 435 кд/м2, ОС Android 13, SP |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| Діагональ, дюйми | 64.5 |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 150 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Встроенный микрофон | Є |
| Сертифікат EDLA | Є |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Максимальна кількість одночасних дотиків | 50 |
| Точність дотику | +- 1 мм |
| Оперативна пам'ять, Гб | 8 |
| Відеоінтерфейси | 4 x HDMI |
| Динамічний контраст | 5000:1 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 2 x Ethernet (RJ45)/LAN |
| USB порти | 2 x USB Type C |
| Групи продуктів | Інтерактивні дисплеї |
| Статичний контраст | 4000:1 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | 96 - 105 |
| Комплектация | Пульт дистанційного керування |
| Спосіб дотику | Стилус |
| Пам'ять сховища, Гб | 64 |
| Бездротові інтерфейси | Адаптер Bluetooth |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | Слот для OPS |
| Яскравість, Кд/м2 | 450 |
| Сфери використання | Освіта |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Час відгуку, мс | 6,5 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
Информация для заказа
- Цена: 72 469 ₴












