Оберіть безперервну високу продуктивність та надійність з ідеальним універсальним рішенням для дисплеїв критично важливих середовищ. IIYAMA LH6575UHS-B2AG може працювати в альбомній або портретній орієнтації цілодобово, 24/7 без будь-яких перерв. Його універсальність можна адаптувати до потреб вашої галузі. Вбудована ОС Android 11 означає, що ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб та встановлювати на нього програми безпосередньо.
Вбудована система iiSignage² (система керування контентом) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Слот SDM забезпечує вбудований ПК для повної гнучкості, безпеки та контролю, а функція FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через вибрані вами входи. Вбудований (і знімний) модуль WiFi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту за допомогою вашої мережі. Тепер дисплей також пропонує DP-Out з будь-якого входу.
Завдяки iiControl (DMS), iiShare та інтегрованому додатку EShare (бездротовий спільний доступ до екрана) ви забезпечуєте легке генерування ідей та ефективну співпрацю у вашому підприємстві чи школі. Ви можете почати бездротовий обмін даними легше, ніж будь-коли раніше.
Вбудована система iiSignage² (система керування контентом) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Слот SDM забезпечує вбудований ПК для повної гнучкості, безпеки та контролю, а функція FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через вибрані вами входи. Вбудований (і знімний) модуль WiFi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту за допомогою вашої мережі. Тепер дисплей також пропонує DP-Out з будь-якого входу.
Завдяки iiControl (DMS), iiShare та інтегрованому додатку EShare (бездротовий спільний доступ до екрана) ви забезпечуєте легке генерування ідей та ефективну співпрацю у вашому підприємстві чи школі. Ви можете почати бездротовий обмін даними легше, ніж будь-коли раніше.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 172 |
| EAN | 4948570125265 |
| USB порти | 2 x USB 2.0 |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | MicroSD слот |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований WiFi |
| Вес | 34000 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 160 |
| Відеоінтерфейси | 3 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Длина | 1650 |
| Допустима орієнтація | Вертикальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 60 - 69,99 |
| Діагональ, дюйми | 64.5 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH6575UHS-B2AG |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 64.5" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI 2.0/1xDP/1xDP Out/2xUS |
| Країна виробництва | China |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | IR In |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операционная система | Google Android 11 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процессор | A311D2 Octa-core A73*4+A53*4, GPU: G52 |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Транспорт та диспетчерські |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Тип VESA кріплення | 400x400 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 1030 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 78 709 ₴












