IIYAMA T5529AS-B1AG – це 55-дюймовий універсальний сенсорний дисплей PCAP, створений для потреб сучасних робочих просторів, особливо тих, де креативність, гнучкість та безперешкодний обмін інформацією є центральними.
Працюючи на ОС Android, цей інтерактивний дисплей забезпечує зручний та високоадаптивний досвід. Ви можете встановлювати потрібні програми безпосередньо на пристрій, що дозволяє налаштовувати робочі процеси, адаптовані до вашого середовища – чи то в зоні спільних зустрічей, корпоративному інноваційному центрі чи навчальній кімнаті для груп.
Функція наскрізного підключення USB-C спрощує підключення, дозволяючи легко підключати кілька дисплеїв послідовно, передаючи живлення, дані та відео – все через один кабель. Це зменшує кількість кабелів та час налаштування, що робить його ідеальним для динамічних робочих просторів. Настінний кронштейн, що входить до комплекту, робить встановлення простим та безпечним.
Завдяки iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (Wireless Presentation) ви отримуєте повний контроль над контентом та повідомленнями, навіть віддалено – ідеально підходить для оновлення спільної інформації або візуальних елементів бренду на ходу. Інтегрований додаток EShare забезпечує бездротовий обмін екраном та співпраця до життя, підтримка багатокористувацької взаємодії та генерування ідей у режимі реального часу.
Працюючи на ОС Android, цей інтерактивний дисплей забезпечує зручний та високоадаптивний досвід. Ви можете встановлювати потрібні програми безпосередньо на пристрій, що дозволяє налаштовувати робочі процеси, адаптовані до вашого середовища – чи то в зоні спільних зустрічей, корпоративному інноваційному центрі чи навчальній кімнаті для груп.
Функція наскрізного підключення USB-C спрощує підключення, дозволяючи легко підключати кілька дисплеїв послідовно, передаючи живлення, дані та відео – все через один кабель. Це зменшує кількість кабелів та час налаштування, що робить його ідеальним для динамічних робочих просторів. Настінний кронштейн, що входить до комплекту, робить встановлення простим та безпечним.
Завдяки iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (Wireless Presentation) ви отримуєте повний контроль над контентом та повідомленнями, навіть віддалено – ідеально підходить для оновлення спільної інформації або візуальних елементів бренду на ходу. Інтегрований додаток EShare забезпечує бездротовий обмін екраном та співпраця до життя, підтримка багатокористувацької взаємодії та генерування ідей у режимі реального часу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Пользовательские характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 104 |
| EAN | 4948570125586 |
| USB порти | 1 x USB Type C |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований WiFi |
| Вес | 28000 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 170 |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Сенсорні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Длина | 1400 |
| Допустима орієнтація | Вертикальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 50 - 59,99 |
| Діагональ, дюйми | 54,6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | T5529AS-B1AG |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 54.6" 16:9 інтерактивний VA РК дісплей, 3840х2160, 24/7,проекційно-ємністна технологія, ОС Android |
| Країна виробництва | China |
| Максимальна кількість одночасних дотиків | 20 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | IR In |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операционная система | Google Android 14 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процессор | MTK9679 Quad-core A73*4, GPU: Mali G51 |
| Спосіб дотику | Стилус |
| Статичний контраст | 4000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Технологія матриці | *VA |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємністна |
| Тип VESA кріплення | 300x400 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| Точність дотику | +- 2.5 мм |
| УКТЗЕД | 8471410000 |
| Час відгуку, мс | 6,5 |
| Ширина | 850 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 75 979 ₴












