TE7512MIS-B3AG - це винятковий інтерактивний дисплей 4K UHD, розроблений iiyama для покращення співпраці, спілкування та взаємодії. Завдяки ключовим функціям, таким як РК-екран Zero Airgap, який усуває паралакс, точний PureTouch-IR, iiWare 10 з Android 11, Wi-Fi та iiyama DMS (система керування пристроями), цей дисплей змінює ваш спосіб роботи з контентом, роблячи його незамінним інструментом для сучасні робочі місця та навчальні заклади.
Ви можете похвалитися новим інтерфейсом 4K із профілями користувачів для простого входу та доступу до вашої власної спеціально розробленої програми та хмарних дисків або гармонізувати з вашим наявним майном і розкрити справжню потужність програм Windows і Office. iiyama TE7512MIS-B3AG стає надзвичайно персоналізованим і гнучким пристроєм у насиченому гібридному середовищі для кількох користувачів.
Діліться бездротовим доступом ще легше, ніж будь-коли раніше, за допомогою iiyama Share та EShare, які створюють легкі ідеї та ефективну співпрацю на вашому підприємстві чи в школі. Цей доступний дисплей перетворює сучасні робочі місця, навчальні заклади, динамічні приміщення для зустрічей тощо. Покращуйте свій інтерактивний досвід із дисплеями iiyama СЕРІЇ TE12 і сприймайте майбутнє візуальної комунікації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Цвет | Черный |
| Тип | Нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 125 |
| EAN | 4948570123704 |
| USB порти | 1 x USB Type C |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | Слот для OPS |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Адаптер Bluetooth |
| Вес | 48400 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 220 |
| Відеоінтерфейси | HDMI Out |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Інтерактивні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 16 Вт + 16 Вт |
| Динамічний контраст | 4000:1 |
| Длина | 1870 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 70 - 79,99 |
| Діагональ, дюйми | 74,5 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | TE7512MIS-B3AG |
| Комплектация | Пульт дистанційного керування |
| Краткое описание | 75" 16:9 інтерактивний IPS UHD РК дисплей, 24/7, 400 кд/м2, ОС Андроід 11, PureTouch-IR технологія |
| Країна виробництва | China |
| Максимальна кількість одночасних дотиків | 40 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 2 x Ethernet (RJ45)/LAN |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 8 |
| Операционная система | Google Android 11 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 64 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | 56 - 65 |
| Процессор | A55*4, GPU: Mali G52 |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Спосіб дотику | Стилус |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Освіта |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Технологія сенсорного екрану | Інфрачервона |
| Тип VESA кріплення | 800x400 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| Точність дотику | +- 1.5 мм |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 1180 |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
- Цена: 82 819 ₴












