ProLite LH8664UHS-B3AG
86″ професійний 4K UHD дисплей Digital Signage з розширеними можливостями керування та підключення
Підніміть візуальні комунікації вашого бізнесу на новий рівень разом із ProLite LH8664UHS-B3AG та відкрийте більше можливостей для ефективної взаємодії з аудиторією. Дисплей із високою яскравістю 450 кд/м² створений як потужний інструмент для маркетингу, інформування та презентацій, забезпечуючи чітке й насичене зображення за будь-яких умов.
Завдяки операційній системі Android 14 та інтегрованим рішенням iiSignage² (CMS), iiControl (DMS), iiShare і EShare (бездротові презентації), робота з контентом стає максимально простою та зручною. Створюйте, керуйте та транслюйте матеріали без зайвих зусиль. Підтримка Wi-Fi дозволяє віддалено оновлювати контент через мережу, а також доступне керування через LAN.
Гнучка орієнтація, сучасний мінімалістичний дизайн і надійність для роботи 24/7 роблять цей дисплей універсальним рішенням для будь-якого середовища. Роздрібна торгівля, корпоративні простори, готельно-ресторанний бізнес чи освітні заклади — LH8664UHS-B3AG ефектно привертає увагу та залишає яскраве враження.
Android OS
Операційна система Android дозволяє легко адаптувати дисплей під ваші завдання — встановлюйте необхідні застосунки безпосередньо на пристрій і працюйте без зовнішніх плеєрів.
iiSignage²
iiSignage² — це професійна платформа керування Digital Signage, яка забезпечує безпечне та зручне віддалене управління контентом і дисплеями. Система CMS надає повний контроль над рекламними та інформаційними повідомленнями, дозволяючи централізовано й надійно керувати всією мережею екранів.
iiControl — система керування пристроями (DMS)
iiControl — це зручне та швидке рішення для централізованого керування кінцевими пристроями. Система створює ефективне середовище моніторингу обладнання в режимі реального часу, спрощує цифровізацію офісних і освітніх просторів та робить управління дисплеями максимально простим і інтуїтивним. iiControl DMS відповідає вимогам GDPR, забезпечуючи безпечну та надійну роботу з даними.
Signal FailOver
Функція Signal FailOver автоматично відстежує всі доступні джерела сигналу. Якщо на основному вході сигнал зникає, дисплей миттєво перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задати пріоритети для кількох входів, зокрема браузера, медіаплеєра та користувацьких джерел, щоб контент завжди відображався без перерв. FailOver гарантує безперервну трансляцію та постійну активність екрана.
86″ професійний 4K UHD дисплей Digital Signage з розширеними можливостями керування та підключення
Підніміть візуальні комунікації вашого бізнесу на новий рівень разом із ProLite LH8664UHS-B3AG та відкрийте більше можливостей для ефективної взаємодії з аудиторією. Дисплей із високою яскравістю 450 кд/м² створений як потужний інструмент для маркетингу, інформування та презентацій, забезпечуючи чітке й насичене зображення за будь-яких умов.
Завдяки операційній системі Android 14 та інтегрованим рішенням iiSignage² (CMS), iiControl (DMS), iiShare і EShare (бездротові презентації), робота з контентом стає максимально простою та зручною. Створюйте, керуйте та транслюйте матеріали без зайвих зусиль. Підтримка Wi-Fi дозволяє віддалено оновлювати контент через мережу, а також доступне керування через LAN.
Гнучка орієнтація, сучасний мінімалістичний дизайн і надійність для роботи 24/7 роблять цей дисплей універсальним рішенням для будь-якого середовища. Роздрібна торгівля, корпоративні простори, готельно-ресторанний бізнес чи освітні заклади — LH8664UHS-B3AG ефектно привертає увагу та залишає яскраве враження.
Android OS
Операційна система Android дозволяє легко адаптувати дисплей під ваші завдання — встановлюйте необхідні застосунки безпосередньо на пристрій і працюйте без зовнішніх плеєрів.
iiSignage²
iiSignage² — це професійна платформа керування Digital Signage, яка забезпечує безпечне та зручне віддалене управління контентом і дисплеями. Система CMS надає повний контроль над рекламними та інформаційними повідомленнями, дозволяючи централізовано й надійно керувати всією мережею екранів.
iiControl — система керування пристроями (DMS)
iiControl — це зручне та швидке рішення для централізованого керування кінцевими пристроями. Система створює ефективне середовище моніторингу обладнання в режимі реального часу, спрощує цифровізацію офісних і освітніх просторів та робить управління дисплеями максимально простим і інтуїтивним. iiControl DMS відповідає вимогам GDPR, забезпечуючи безпечну та надійну роботу з даними.
Signal FailOver
Функція Signal FailOver автоматично відстежує всі доступні джерела сигналу. Якщо на основному вході сигнал зникає, дисплей миттєво перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задати пріоритети для кількох входів, зокрема браузера, медіаплеєра та користувацьких джерел, щоб контент завжди відображався без перерв. FailOver гарантує безперервну трансляцію та постійну активність екрана.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 277 |
| EAN | 4948570125357 |
| USB порти | 1 x USB Type C |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) In |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований WiFi |
| Вес | 60000 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 220 |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 16 Вт + 16 Вт |
| Длина | 2100 |
| Допустима орієнтація | Вертикальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Диагональ экрана | 80 і більше |
| Діагональ, дюйми | 85.6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH8664UHS-B3AG |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 85.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 450 кд/м2, ОС Android 14, 2xHDMI 2.0/1xUSB C/2xUSB 2.0, |
| Країна виробництва | China |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | IR In |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операционная система | Google Android 14 |
| Особенности | Можливість передачі контента через мережу |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процессор | CPU: Quad Core A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Тип VESA кріплення | 800x600 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 1220 |
| Яскравість, Кд/м2 | 450 |
Информация для заказа
- Цена: 106 869 ₴












