IIYAMA TE8613A-B1AG — це передовий інтерактивний дисплей 4K UHD із сертифікацією Google EDLA, який переосмислює продуктивність і точність. Він оснащений РК-екраном Zero-Gap Air Bonding для усунення паралакса та PureTouch-IR+ із технологією відхилення долоні, що забезпечує плавну та точну взаємодію.
Працюючи на базі iiWare 21E з Android 14-EDLA, Wi-Fi-6 з підключенням Bluetooth 5.0 та iiControl (DMS), він бездоганно інтегрується у вашу екосистему.
Насолоджуйтесь розширеним бездротовим обміном даними за допомогою інтуїтивно зрозумілого додатка iiShare для оптимізованої співпраці та додатковими функціями, такими як датчик руху PIR для енергоефективності. Ідеально підходить для робочих місць та навчальних приміщень, він сприяє співпраці, комунікації та прогресу.
Працюючи на базі iiWare 21E з Android 14-EDLA, Wi-Fi-6 з підключенням Bluetooth 5.0 та iiControl (DMS), він бездоганно інтегрується у вашу екосистему.
Насолоджуйтесь розширеним бездротовим обміном даними за допомогою інтуїтивно зрозумілого додатка iiShare для оптимізованої співпраці та додатковими функціями, такими як датчик руху PIR для енергоефективності. Ідеально підходить для робочих місць та навчальних приміщень, він сприяє співпраці, комунікації та прогресу.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 282 |
| EAN | 4948570124824 |
| USB порти | 2 x USB Type C |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | Слот для OPS |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5мм) Out |
| Бездротові інтерфейси | Вбудований Bluetooth |
| Вес | 45000 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Встроенный микрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Высота | 230 |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Групи продуктів | Інтерактивні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 2x20 Вт + Сабвуфер 20 Вт |
| Длина | 2100 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Диагональ экрана | 80 і більше |
| Діагональ, дюйми | 85.6 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | TE8613A-B1AG |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Посібник з безпеки |
| Краткое описание | 85.6" 16:9 інтерактивний IPS UHD РК дісплей, 18/7, 450 кд/м2, ОС Андроід 14, 8GB/128GB, IR PureTou |
| Країна виробництва | China |
| Максимальна кількість одночасних дотиків | 40 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x RS232c |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 8 |
| Операционная система | Google Android 14 |
| Особенности | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 128 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | 96 - 105 |
| Процессор | Quad-core A73*4 (1.4GHz), GPU: G52 MC1 |
| Спосіб дотику | Стилус |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Корпоративний сектор |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Технологія сенсорного екрану | Інфрачервона |
| Тип VESA кріплення | 800x600 |
| Тип товара | Інформаціїйний дисплей |
| Точність дотику | +- 1 мм |
| УКТЗЕД | 8471410000 |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Ширина | 1170 |
| Яскравість, Кд/м2 | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 108 699 ₴












