Кронштейн ITech PK2F
Компактний і надійний кронштейн для телевізорів та моніторів із діагоналлю від 13" до 43". Підтримує навантаження до 35 кг і дозволяє розмістити пристрій всього за 27 мм від стіни, що економить простір у кімнаті. Сумісний із стандартом VESA 50x50, 75x75, 100x100, 200x100 та 200x200 мм. Ідеальний вибір для сучасного, акуратного та безпечного монтажу екранів.
Компактний і надійний кронштейн для телевізорів та моніторів із діагоналлю від 13" до 43". Підтримує навантаження до 35 кг і дозволяє розмістити пристрій всього за 27 мм від стіни, що економить простір у кімнаті. Сумісний із стандартом VESA 50x50, 75x75, 100x100, 200x100 та 200x200 мм. Ідеальний вибір для сучасного, акуратного та безпечного монтажу екранів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 544 кг |
| Короткий опис | Кронштейн ITech PK2F |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴






