


HP All-in-One 27-cr0070ua PC моноблок 27FI/i3-1315U/8(1x8)/512/Intel HD/DOS/HD Cam/KM/Jet Black
- В наявності
- Код: 3740093
39 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP 27" All-in-One 27-cr0070ua (A45E1EA)
Надійність для щоденних задач
Обирайте комп’ютер, який легко витримує інтенсивне повсякденне використання. Рішення від HP базуються на перевірених технологіях, забезпечують стабільну продуктивність і надають широкі можливості для ефективної роботи та розваг.
Екологічний підхід
Цей ПК створений із турботою про довкілля: у конструкції використано перероблену кавову гущу, вторинний пластик і пластик, зібраний з океанів. Такий підхід допомагає зменшити вплив на навколишнє середовище без компромісів у якості.
Зручне спілкування онлайн
Висувна вебкамера з регульованим кутом нахилу та функцією приватності, два мікрофони й покращене шумозаглушення забезпечують комфортні відеодзвінки та продуктивну командну роботу.
Стабільна продуктивність щодня
Надійний процесор Intel®, місткий накопичувач, швидкі інтерфейси підключення та достатній обсяг оперативної пам’яті дозволяють впевнено працювати з будь-якими повсякденними завданнями.
Більше можливостей із процесорами Intel® Core™ 13-го покоління
Сучасна платформа забезпечує високий рівень продуктивності та ефективну багатозадачність, допомагаючи швидше виконувати більше завдань.
Графіка Intel® UHD Graphics
Насолоджуйтеся відтворенням 4K-контенту та запускайте ігри у роздільній здатності до 720p без потреби у дискретній відеокарті. Графіка Intel® UHD відкриває новий рівень візуального досвіду.
27" Full HD IPS-дисплей
Отримуйте чітке й яскраве зображення з будь-якого кута. IPS-матриця з роздільною здатністю 1920 × 1080 і кутами огляду 178° гарантує стабільну якість картинки.
Антиблікове покриття
Працюйте комфортно навіть при яскравому освітленні — спеціальне покриття зменшує відблиски та покращує видимість на екрані.
Надійність для щоденних задач
Обирайте комп’ютер, який легко витримує інтенсивне повсякденне використання. Рішення від HP базуються на перевірених технологіях, забезпечують стабільну продуктивність і надають широкі можливості для ефективної роботи та розваг.
Екологічний підхід
Цей ПК створений із турботою про довкілля: у конструкції використано перероблену кавову гущу, вторинний пластик і пластик, зібраний з океанів. Такий підхід допомагає зменшити вплив на навколишнє середовище без компромісів у якості.
Зручне спілкування онлайн
Висувна вебкамера з регульованим кутом нахилу та функцією приватності, два мікрофони й покращене шумозаглушення забезпечують комфортні відеодзвінки та продуктивну командну роботу.
Стабільна продуктивність щодня
Надійний процесор Intel®, місткий накопичувач, швидкі інтерфейси підключення та достатній обсяг оперативної пам’яті дозволяють впевнено працювати з будь-якими повсякденними завданнями.
Більше можливостей із процесорами Intel® Core™ 13-го покоління
Сучасна платформа забезпечує високий рівень продуктивності та ефективну багатозадачність, допомагаючи швидше виконувати більше завдань.
Графіка Intel® UHD Graphics
Насолоджуйтеся відтворенням 4K-контенту та запускайте ігри у роздільній здатності до 720p без потреби у дискретній відеокарті. Графіка Intel® UHD відкриває новий рівень візуального досвіду.
27" Full HD IPS-дисплей
Отримуйте чітке й яскраве зображення з будь-якого кута. IPS-матриця з роздільною здатністю 1920 × 1080 і кутами огляду 178° гарантує стабільну якість картинки.
Антиблікове покриття
Працюйте комфортно навіть при яскравому освітленні — спеціальне покриття зменшує відблиски та покращує видимість на екрані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.42 кг |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | Нахильна приватна камера HP True Vision 720p HD з функцією тимчасового шумозниження й вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Комплектація поставки | Чорна дротова USB-миша HP 125<br> Чорна дротова USB-клавіатура HP 125<br> <br> |
| Короткий опис | моноблок 27FI/i3-1315U/8(1x8)/512/Intel HD/DOS/HD Cam/KM/Jet Black |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Опис відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Порти вводу/виводу | Задня панель 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 2 порти USB 2.0 Type-A; 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона; 1 порт RJ-45, 1 вихід HDMI 1.4 |
| Призначення і можливості | Для офісних задач |
| Розмір екрану, дюйми | 27 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴



