LENOVO IdeaCentre AIO 24IRH9 моноблок 23.8FM/i5-13420H/8/512/Intel HD/DOS/BL/Luna Grey
- В наявності
- Код: 3738532
35 999 ₴
Захопливий дизайн та висока ефективність
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 Luna Grey (F0HN00HQUO) поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 23,8 дюйма з роздільною здатністю 1920 × 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору Intel® Core™ i5-13420H з тактовою частотою 3,4–4,6 ГГц, оперативній пам’яті об’ємом 8 ГБ DDR4 та 512 ГБ на SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань.
Компактний і практичний
Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті.
Комфортний перегляд і сучасні комунікації
Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв.
Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 оснащений інтегрованою камерою 5 Мп і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.2 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO 3 — один USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5,0 МП |
| Комплектація поставки | Клавіатура USB Calliope, чорна, укр; миша USB Calliope, чорна |
| Короткий опис | моноблок 23.8FM/i5-13420H/8/512/Intel HD/DOS/BL/Luna Grey |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Опис відеокарти | Intel UHD |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Розмір екрану, дюйми | 23.8 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
- Ціна: 35 999 ₴










