Проектор VIEWSONIC PA503S DLP/SVGA/3800lm/22000:1/HDMI/5000-15000
- В наявності
- Код: 3696457
15 885 ₴
Проектор ViewSonic PA503S створює вражаюче зображення в аудиторіях і конференц-залах малих розмірів.
Завдяки підвищеної яскравості і збільшеному терміну експлуатації лампи проектор PA503S гарантовано створює зображення з найдрібнішими деталями в будь-якому середовищі протягом більш тривалого терміну служби.
Ексклюзивна технологія компанії ViewSonic, SuperColour дозволяє відтворювати більш широкий колірний діапазон, і глядачі можуть насолоджуватися більш реалістичними і точними кольорами і при світлі і в темряві — якість зображення завжди залишається високим.
Користувачі можуть вибрати інший режим роботи лампи, щоб продовжити термін її служби.
Коли параметр «Енергозбереження» включений, при відсутності вхідного сигналу проектор автоматично переключиться в режим «Режим Eco» та «Режим SuperEco»
- "Режим Eco" - Проектор автоматично перемикається з режиму «Нормальний» в «Режим Eco» кожен раз, коли він знаходиться в режимі очікування протягом 5 хвилин.
- Режим "SuperEco": Коли на вході проектора відсутній сигнал протягом 20 хвилин, проецируєме зображення затемнюється та 70%, що подовжує термін служби лампи у середньому до 15 000 годин.
Таймер сну проектора Viewsonic PA503S дозволяє вибрати період бездіяльності, який буде визначати, коли проектор автоматично переходить в сплячий режим.
Коли сигнал не виявлено, проектор автоматично відключається, щоб економити енергію і термін служби лампи.
Високі яскравість і контраст гарантує відтворення яскравого зображення при будь-яких обставин, включаючи приміщення з яскравим освітленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800x600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 1 x HDMI, 1 x mini-USB, 1 x RS232, 3 x VGA (D-Sub), 1 x RCA, 1 x 3.5 мм, 1 x 3.5 мм (audio in) |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 2 Вт |
| Застосування проектора | Для освіти |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Контрастність | 22 000:1 |
| Коротрий опис | Проектор DLP/SVGA/3800lm/22000:1/HDMI/5000-15000 |
| Корреція трапеції | V= ±40 |
| Країна виробництва | Не введено |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 5000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 15000 |
- Ціна: 15 885 ₴











