Монітор MSI PRO MP165 E6 IPS 15.6" FHD 1920 x 1080 4ms 60Hz /2TypeC15W/HDMI /колонки 2*1W
- В наявності
- Код: 3739460
7 899 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваш персональний помічник — завжди поруч
Лише один кабель Type-C забезпечує і живлення, і передачу відеосигналу, що робить підключення максимально простим і зручним. Жодних зайвих дротів — просто під’єднайте та починайте роботу будь-де.
Зосередженість без компромісів
Тонкий і легкий корпус дозволяє легко підвищити продуктивність — чи то в кав’ярні, офісі, чи під час віддаленої роботи.
Один кабель — максимум можливостей
Підключення через один Type-C кабель усуває безлад на робочому місці та забезпечує швидкий старт без зайвих налаштувань.
Універсальна сумісність
Легко під’єднуйте камеру, ігрову консоль або смартфон. Насолоджуйтесь якісним зображенням на одному екрані незалежно від пристрою — для роботи чи розваг.
Кабелі з L-подібним роз’ємом
Продуманий дизайн L-подібних кабелів допомагає зручно організувати простір, зменшуючи навантаження на роз’єми та створюючи охайне робоче середовище.
Гнучкість налаштувань — екран під ваші потреби
Вбудована підставка з можливістю регулювання дозволяє легко обрати оптимальний кут огляду. Підтримка кріплення на штатив і стандарту VESA відкриває широкі можливості для інтеграції — на столі, стіні або в професійних інсталяціях.
Підтримка VESA-кріплення
Ідеальне рішення для торгових точок, POS-систем та промислових середовищ. Легко інтегрується у стаціонарні конструкції для акуратного та професійного вигляду.
Енергоефективність і турбота про довкілля
Модель створена з урахуванням принципів сталого розвитку, допомагаючи зменшити вплив на навколишнє середовище.
Лише один кабель Type-C забезпечує і живлення, і передачу відеосигналу, що робить підключення максимально простим і зручним. Жодних зайвих дротів — просто під’єднайте та починайте роботу будь-де.
Зосередженість без компромісів
Тонкий і легкий корпус дозволяє легко підвищити продуктивність — чи то в кав’ярні, офісі, чи під час віддаленої роботи.
Один кабель — максимум можливостей
Підключення через один Type-C кабель усуває безлад на робочому місці та забезпечує швидкий старт без зайвих налаштувань.
Універсальна сумісність
Легко під’єднуйте камеру, ігрову консоль або смартфон. Насолоджуйтесь якісним зображенням на одному екрані незалежно від пристрою — для роботи чи розваг.
Кабелі з L-подібним роз’ємом
Продуманий дизайн L-подібних кабелів допомагає зручно організувати простір, зменшуючи навантаження на роз’єми та створюючи охайне робоче середовище.
Гнучкість налаштувань — екран під ваші потреби
Вбудована підставка з можливістю регулювання дозволяє легко обрати оптимальний кут огляду. Підтримка кріплення на штатив і стандарту VESA відкриває широкі можливості для інтеграції — на столі, стіні або в професійних інсталяціях.
Підтримка VESA-кріплення
Ідеальне рішення для торгових точок, POS-систем та промислових середовищ. Легко інтегрується у стаціонарні конструкції для акуратного та професійного вигляду.
Енергоефективність і турбота про довкілля
Модель створена з урахуванням принципів сталого розвитку, допомагаючи зменшити вплив на навколишнє середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2 x USB Type-C |
| Вага | 1454 кг |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 1 |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Короткий опис | Монітор IPS 15.6" FHD (1920 x 1080) 4ms 60Hz /2TypeC15W/HDMI /колонки 2*1W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 15 Вт |
| Призначення | Портативний монітор |
| Розширена колірна гамма | 49.51% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 899 ₴









