
Екран ELITE SCREENS VMAX120UWH2 моторизаваний настінний120" 16:9 266*149смBlackCase
- В наявності
- Код: 3171079
27 500 ₴
Серія VMAX є найбільш повним економічним електричним/моторизованим переднім проекційним екраном. Внутрішні інфрачервоні (ІЧ) і радіочастотні (RF) приймачі забезпечують повний контроль, зберігаючи спрощену простоту цього продукту. Для підвищення довговічності і розширеного використання продукту серія Elite VMAX використовує повністю сталева конструкція корпусу, включаючи торцеві кришки. VMAX має різні варіанти керування, які працюють разом з контролером низької напруги (LVC). Порт тригера 5-12 В використовує стандартне з'єднання RJ45 і синхронізує падіння і піднесення екрану з циклом живлення вашого проектора. Тристоронній настінний вимикач може бути встановлений в якості зовнішнього настінного керування або за допомогою розширених ІК-приймач «Око» для утоплених стельових установок.
Елітні екрани Матеріал екрану MaxWhite легко чиститься і довговічний для щоденного використання. Він включає в себе проекційну поверхню з коефіцієнтом посилення 1,1 і широкий кут огляду 160 дюймів і підходить для більшості додатків від комерційних презентацій до домашнього кінотеатру. Матеріал захищений чорним шаром, щоб виключити проникнення світла, а його текстурована поверхня проектування допомагає усунути Moiré або «гаряче пляма».
Серія VMAX поставляється з 2-30 дюймами верхніх чорних кордонів маскування разом з бічної і нижньої маскуванням, щоб поліпшити формат презентації, щоб уникнути перерегулювання проекції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Колір | Чорний |
| Розміри екрану | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 160 мм |
| Діагональ екрану | 120 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран моторизаваний настінний120"(16:9)266*149смBlackCase |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | MaxWhite 1.1 |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 266x149 |
| Тип проекційного екрану | З електроприводом |
- Ціна: 27 500 ₴



