
Екран ELITE SCREENS VMAX120XWH2 моторизований настінний120" 16:9 265,7х149,4WhiteCase
- В наявності
- Код: 2600161
27 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторизований екран Elite Screens VMAX150XWH2 працює на основі синхронного двигуна, знижуючи рівень шуму та енергоспоживання. Екран оснащений стандартним інфрачервоним та радіочастотними пультами управління, настінним перемикачем, спусковим кабелем на 5 - 12 вольт. Має подвійний дизайн каркасу - для зручного кріплення до стіни та стелі.
Особливості:
- Кут огляду - 160 градусів.
- Матовий матеріал, що легко чиститься.
- Синхронний двигун.
- міцний металевий каркас для настінного та стельового кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 14.4 кг |
| Висота | 140 мм |
| Діагональ екрану | 150 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран моторизований настінний120"(16:9)265,7х149,4WhiteCase |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Є |
| Розміри екрану, см | 265,7х149,4 |
| Тип проекційного екрану | З електроприводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 500 ₴



