Екран ELITE SCREENS ELECTRIC125XH настінний моторизований125" 16:9 276.9*155.7, пульт
- В наявності
- Код: 1888624
21 770 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екран проекційний моторизований ELIT SCREENS ELECTRIC120V - це стаціонарний тип екрану, основна особливість якого - здатність згортатися і розгортатися автоматично за допомогою вбудованого електродвигуна, натисненням однієї кнопки на дистанційному або настінному пульті.
Зручність в експлуатації надає система управління - натисненням кнопки екран можна зупиняти на будь-якій необхідній висоті, підібравши потрібний розмір. Екран може бути легко змонтований на стіну або стелю за допомогою універсальних кріплень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 140 мм |
| Діагональ екрану | 125 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран настінний моторизований125" (16:9) 276.9*155.7, пульт |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий корпус |
| Пульт ДУ | Є |
| Розміри екрану, см | 276.9x155 |
| Тип проекційного екрану | З електроприводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 770 ₴



