


Проектор OPTOMA ZH420 Laser,FHD,4300Lm,2000000:1,1.16-1.49:1,HDMI,USB-A,RS232,RJ45,15W, 30000г
- В наявності
- Код: 3727221
57 475 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Optoma ZH420 - це компактний та простий лазерний проектор DuraCore Full HD 1080p. Його яскравість 4300 люмен гарантує високу якість зображення, а гнучкі функції встановлення та широкі можливості підключення забезпечують вільне використання. Більше того, він на 34% менший за попередні моделі Optoma, що робить його ідеальним для різних приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 2000000 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Джерело світла | Лазер |
| Динамік (Вт) | 1х15 Wt |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1.3х |
| Коротрий опис | ZH420(Laser,FHD,4300Lm,2000000:1,1.16-1.49:1,HDMI,USB-A,RS232,RJ45,15W, 30000г) |
| Корреція трапеції | H=±30°, V=±30° |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | Аудіо вхід – 1 шт., HDMI – 2 шт., RJ-45 (LAN) – 1 шт., USB type A – 1 шт., RS-232 – 1 шт. |
| Підтримка 3D | - |
| Сумка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 475 ₴



