
Екран ELITE SCREENS VMAX135XWH2 моторизований настінний135" 16:9 299*168см
- В наявності
- Код: 3343866
31 950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторизований екран Elite Screens VMAX135XWH2 працює на основі синхронного двигуна, знижуючи рівень шуму та енергоспоживання. Екран оснащений стандартним інфрачервоним та радіочастотними пультами керування, настінним перемикачем, спусковим кабелем на 5 - 12 вольт.
Особливості:
- кут огляду – 160 градусів;
- матовий матеріал, що легко чиститься;
- синхронний двигун;
- міцний металевий каркас для настінного та стельового кріплення;
- колір корпусу – білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 21.5 кг |
| Висота | 170 мм |
| Діагональ екрану | 135 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран моторизований настінний135"(16:9)299*168см |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Є |
| Розміри екрану, см | 299x168 |
| Тип проекційного екрану | З електроприводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 950 ₴



