

Кріплення для ТВ настінне LCD33B 13"-27" відстань до стіни: min 82 мм max 391 mm Навантаження: до
- В наявності
- Код: 3701356
489 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструкція: 4 ступеня свободи
Діагональ телевізора: 13-27
Стандарт VESA: 75 Х 75; 100 Х 100
Максимальна діагональ телевізора: 27" (68 см)
Максимальне навантаження: 20кг
Нахил: -10º ~ +3ºград
Обертання: 180град
Діагональ телевізора: 13-27
Стандарт VESA: 75 Х 75; 100 Х 100
Максимальна діагональ телевізора: 27" (68 см)
Максимальне навантаження: 20кг
Нахил: -10º ~ +3ºград
Обертання: 180град
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 27 дюйм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.405 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ настінне LCD33B 13"-27" відстань до стіни: min 82 мм max 391 mm Навантаження: до |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -10º ~ +3º градусів |
| Кут повороту | 180 градусів |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



