


Проектор BENQ MX560 XGA,4000Lm,20000:1,1.96-2.15:1,10W,HDMI*2,RS232,USB,Svideo,6/10/15
- В наявності
- Код: 3699669
16 330 ₴
BenQ MX560 – універсальний проектор, який вдало підійде для використання в офісі чи різноманітних навчальних закладах. Технологія DLP дозволить проектувати надшвидкі та плавні зображення без тремтіння.
Ви отримаєте якісне зображення, адже пристрій має колірні режими відповідно до ваших потреб. Режим презентацій, інфографіки забезпечить високу чіткість графіків та діаграм, насиченість та яскравість кольорів.
Ресурсу лампи вистачить на 6 тисячі годин роботи в нормальному режимі, на 10 тисяч годин в економічному, на 10 тисяч годин роботи в режимі SmartEco та на 15 тисяч в режимі Lamp save.
Проектор оснащений вбудованим динаміком, що дозволяє зекономити на купівлі акустичної системи чи колонок.
Пристрій виглядає стильно, дизайн стриманий та сучасний, виконаний в білому кольорі. Ергономічний та компактний корпус гармонійно впишеться в будь-яке приміщення та не займе багато місця.
BenQ MX560 оснащений усіма необхідними портами HDMI, USB, які потрібні для підключення цифрових та аналогових джерел чи відео з накопичувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 20000 |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 2 x HDMI 1 х mini-USB 1 х USB Type-A 1 х RS232 1 х Аудіовхід миниджек 1 х Аудіовихід миниджек 1 х Вхід і вихід VGA (15-піновий коннектори D-Sub) 1 х Композитний вхід 1 х Вхід S-Video |
| Гарантія | 36 |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 10 Вт |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 х |
| Коротрий опис | Проектор MX560(XGA,4000Lm,20000:1,1.96-2.15:1,10W,HDMI*2,RS232,USB,Svideo,6/10/15 |
| Корреція трапеції | Vertical +/- 40 |
| Країна виробництва | China |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 6000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000 |
- Ціна: 16 330 ₴



