Кронштейн Brateck LPA52-443, діагональ 32" - 55", Кут нахилу: +10°~-15°, VESA: 200x200,400x200,300x3
- В наявності
- Код: 3703128
989 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн Brateck ідеально підійде для LED та LCD телевізорів. Дуже зручно та швидко монтується. Підходить для 32" - 55" дюймового екрану.
- Висока стійкість до механічних навантажень.
- Елегантний та вишуканий дизайн.
- Компактні розміри кріплення.
- Простота встановлення настінного кріплення.
- Підтримка вигнутих ТБ.
- Кабельні затискачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2650 кг |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LPA52-443, діагональ 32" - 55", Кут нахилу: +10°~-15°, VESA: 200x200,400x200,300x3 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +10°~-15° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴








