



Кронштейн Brateck LPA52-443WL, діагональ 32" - 55", Кут нахилу: +10°~-15°,VESA: 75x75,100x100,200x1
- В наявності
- Код: 3703129
1 690 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн Brateck ідеально підійде для LED і LCD телевізорів. Дуже зручно та швидко монтується. Підходить для 32"—55"-дюймового екрана.
- Висока стійкість до механічних навантажень.
- Елегантний і вишуканий дизайн.
- Компактні розміри кріплення.
- Простота встановлення настінного кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3800 кг |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LPA52-443WL, діагональ 32" - 55", Кут нахилу: +10°~-15°,VESA: 75x75,100x100,200x1 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -10°~+15° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴



