Проектор OPTOMA GT500XR DLP, XGA, 4000ALm, 25000:1,0.617:1,2*HDMI,VGA,Composite,USB-A,RS232,10W, 6/10/12/1
- В наявності
- Код: 3739473
18 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткофокусний яскравий та компактний проєктор
Насолоджуйтесь яскравим і насиченим зображенням у будь-який час доби. Цей короткофокусний проєктор створений для вітальні та домашнього використання: він поєднує відмінну передачу кольорів, тривалий ресурс лампи та енергоефективність, що допомагає зменшити загальні витрати на експлуатацію.
Завдяки різноманітним роз’ємам, живленню через USB і вбудованому динаміку налаштування максимально просте — достатньо підключити ноутбук, ПК або Blu-ray програвач, щоб одразу насолоджуватися фільмами, іграми чи стримінгом на великому екрані. Також підтримується підключення HDMI-донгла для бездротового перегляду.
Легкий і портативний дизайн дозволяє без зусиль переносити проєктор по дому або брати його із собою в подорожі. За потреби можна придбати окрему сумку для зручного транспортування.
Насолоджуйтесь яскравим і насиченим зображенням у будь-який час доби. Цей короткофокусний проєктор створений для вітальні та домашнього використання: він поєднує відмінну передачу кольорів, тривалий ресурс лампи та енергоефективність, що допомагає зменшити загальні витрати на експлуатацію.
Завдяки різноманітним роз’ємам, живленню через USB і вбудованому динаміку налаштування максимально просте — достатньо підключити ноутбук, ПК або Blu-ray програвач, щоб одразу насолоджуватися фільмами, іграми чи стримінгом на великому екрані. Також підтримується підключення HDMI-донгла для бездротового перегляду.
Легкий і портативний дизайн дозволяє без зусиль переносити проєктор по дому або брати його із собою в подорожі. За потреби можна придбати окрему сумку для зручного транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.29 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 25000 |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Composite video, 1 x Audio 3.5mm; виход: 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 1 x 10 |
| Застосування проектора | Для домашнього кінотеатру |
| Комплектність | проектор, кабель живлення, пульт ДК з батарейками, документація |
| Коротрий опис | Проектор GT500XR (DLP, XGA, 4000ALm, 25000:1,0.617:1,2*HDMI,VGA,Composite,USB-A,RS232,10W, 6/10/12/1 |
| Корреція трапеції | вертикальна ± 40 |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | RS232 |
| Прекційне відношення | f = 7.15 mm |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 6000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 15000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 499 ₴








