Проектор OPTOMA GT2000HDR Laser, DLP, FHD, 3500ALm, 2000000:1, 0.496:1,2*HDMI,USB-A,RS232,15W, 30г
- Немає в наявності
- Код: 3739468
57 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дизайн та зручність встановлення
GT2000HDR вирізняється компактним корпусом, який став до 34% меншим у порівнянні з попередніми моделями. Завдяки короткофокусній оптиці проєктор легко встановити навіть у невеликому приміщенні — достатньо менш ніж пів метра до стіни для отримання великого зображення.
Енергоефективність та довговічність
Сучасна лазерна технологія DuraCore дозволяє зменшити енергоспоживання до 45% у порівнянні з ламповими моделями. Ресурс роботи сягає до 30 000 годин без необхідності заміни лампи. Проєктор не містить ртуті та потребує мінімального обслуговування. Зовнішній блок живлення підвищує надійність і мобільність.
Екологічність
Пристрій розроблений з урахуванням зниження впливу на довкілля. Упаковка містить до 97% матеріалів, придатних для переробки, а компактні розміри дозволяють оптимізувати транспортування та скоротити викиди CO₂.
Якість зображення
Проєктор забезпечує яскравість 3500 люменів, високу контрастність і реалістичну передачу кольорів. Підтримка Full HD 1080p гарантує чітке та деталізоване зображення без втрат якості.
HDR та кольори
Сумісність із форматами HDR10 і HLG дозволяє відтворювати більше деталей і глибини зображення. Підтримка колірного простору Rec.709 забезпечує точну передачу кольорів, як задумано авторами контенту.
Для розваг і ігор
Висока яскравість дозволяє комфортно дивитися фільми, спортивні трансляції або грати навіть при денному освітленні. Ігровий режим зменшує затримку введення, що особливо важливо для динамічних ігор.
Підключення та функціональність
Два HDMI-входи дозволяють підключати ігрові консолі, ноутбуки, медіаплеєри або стримінгові пристрої. USB-порт забезпечує живлення для зовнішніх гаджетів. Вбудований динамік дозволяє використовувати проєктор без додаткової акустики.
GT2000HDR вирізняється компактним корпусом, який став до 34% меншим у порівнянні з попередніми моделями. Завдяки короткофокусній оптиці проєктор легко встановити навіть у невеликому приміщенні — достатньо менш ніж пів метра до стіни для отримання великого зображення.
Енергоефективність та довговічність
Сучасна лазерна технологія DuraCore дозволяє зменшити енергоспоживання до 45% у порівнянні з ламповими моделями. Ресурс роботи сягає до 30 000 годин без необхідності заміни лампи. Проєктор не містить ртуті та потребує мінімального обслуговування. Зовнішній блок живлення підвищує надійність і мобільність.
Екологічність
Пристрій розроблений з урахуванням зниження впливу на довкілля. Упаковка містить до 97% матеріалів, придатних для переробки, а компактні розміри дозволяють оптимізувати транспортування та скоротити викиди CO₂.
Якість зображення
Проєктор забезпечує яскравість 3500 люменів, високу контрастність і реалістичну передачу кольорів. Підтримка Full HD 1080p гарантує чітке та деталізоване зображення без втрат якості.
HDR та кольори
Сумісність із форматами HDR10 і HLG дозволяє відтворювати більше деталей і глибини зображення. Підтримка колірного простору Rec.709 забезпечує точну передачу кольорів, як задумано авторами контенту.
Для розваг і ігор
Висока яскравість дозволяє комфортно дивитися фільми, спортивні трансляції або грати навіть при денному освітленні. Ігровий режим зменшує затримку введення, що особливо важливо для динамічних ігор.
Підключення та функціональність
Два HDMI-входи дозволяють підключати ігрові консолі, ноутбуки, медіаплеєри або стримінгові пристрої. USB-порт забезпечує живлення для зовнішніх гаджетів. Вбудований динамік дозволяє використовувати проєктор без додаткової акустики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 2 x HDMI 2.0; виходи - 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A |
| Гарантія | 60 |
| Джерело світла | Лазер |
| Динамік (Вт) | 1 x 15 |
| Застосування проектора | Для домашнього кінотеатру |
| Коефіцієнт масштабування | Fixed |
| Комплектність | проектор, кабель живлення, пульт ДК з батарейками, документація |
| Контрастність | 300000:1 |
| Коротрий опис | Проектор GT2000HDR (Laser, DLP, FHD, 3500ALm, 2000000:1, 0.496:1,2*HDMI,USB-A,RS232,15W, 30г) |
| Корреція трапеції | вертикальна ± 15 / горизонтальна ± 15 |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | RS232 |
| Прекційне відношення | f = 7.51 mm |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 30000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 999 ₴











