Розумна економія для бізнес-візуалізації
Технологія SmartEco нового покоління від BenQ автоматично регулює потужність світлового потоку, забезпечуючи до 60% більш ефективне енергоспоживання порівняно зі стандартним Eco-режимом.
Скляна оптика для максимально чіткої картинки
Високоякісні повністю скляні лінзи зменшують спотворення та підвищують точність зображення, передаючи кожну деталь із винятковою різкістю та чіткістю.
Більше деталей і чіткості
Технологія DLP знижує видимість міжпіксельних проміжків, забезпечуючи чіткий текст і деталізовані зображення.
Надійність і довговічність
Промисловий рівень DLP-технології запобігає втраті кольорів з часом, зберігаючи стабільну якість зображення протягом усього терміну використання.
Захист від пилу для стабільної роботи
Спеціальний датчик кольорового колеса з анти-пиловим захистом запобігає накопиченню частинок, забезпечуючи плавну роботу без мерехтіння.
Оптимізовані режими для бізнес-завдань
Спеціальні режими перегляду покращують контраст, кольори та чіткість для презентацій, інфографіки та роботи з даними — для максимально ефективної комунікації.
Гнучкість встановлення в будь-якому приміщенні
Можливість проєкції зображення понад 100 дюймів з відстані лише 3–4 м (завдяки 1.1x зуму) дозволяє легко організувати великий екран у приміщеннях різного розміру.
Технологія SmartEco нового покоління від BenQ автоматично регулює потужність світлового потоку, забезпечуючи до 60% більш ефективне енергоспоживання порівняно зі стандартним Eco-режимом.
Скляна оптика для максимально чіткої картинки
Високоякісні повністю скляні лінзи зменшують спотворення та підвищують точність зображення, передаючи кожну деталь із винятковою різкістю та чіткістю.
Більше деталей і чіткості
Технологія DLP знижує видимість міжпіксельних проміжків, забезпечуючи чіткий текст і деталізовані зображення.
Надійність і довговічність
Промисловий рівень DLP-технології запобігає втраті кольорів з часом, зберігаючи стабільну якість зображення протягом усього терміну використання.
Захист від пилу для стабільної роботи
Спеціальний датчик кольорового колеса з анти-пиловим захистом запобігає накопиченню частинок, забезпечуючи плавну роботу без мерехтіння.
Оптимізовані режими для бізнес-завдань
Спеціальні режими перегляду покращують контраст, кольори та чіткість для презентацій, інфографіки та роботи з даними — для максимально ефективної комунікації.
Гнучкість встановлення в будь-якому приміщенні
Можливість проєкції зображення понад 100 дюймів з відстані лише 3–4 м (завдяки 1.1x зуму) дозволяє легко організувати великий екран у приміщеннях різного розміру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Тип матриці | DLP |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 20000 |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (B) |
| Інтерфейси (вхід) | 1 х PC in (D-sub 15pin), 1 х HDMI-1 (1.4a/HDCP1.4), 1 х USB Type A, 1 х USB Type Mini B, Audio in (3.5mm Mini Jack), Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Гарантія | 36 |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 1 х 10 |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1x |
| Комплектність | проектор, кабель живлення, пульт ДК з батарейками, документація |
| Коротрий опис | Проектор MX560C (XGA, 4000 Лм, 20,000:1,1.96~2.15,HDMI,USB A,USB Mini B,RS232,10W |
| Корреція трапеції | вертикальна ± 30 |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | RS232 |
| Прекційне відношення | F/# = 2.56 ~ 2.68, f = 22 ~ 24.1 mm |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 6000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 300 ₴








