Проектор ACER P1258i DLP, XGA, 4800Lm, 20000:1,1.48-1.93, 5/10/15, 10W, VGA,HDMI,USB,RCA,RS232,сумка,2.8
- В наявності
- Код: 3739648
23 675 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acer P1258i
Проєктор Acer P1258i створений для бізнес-середовища та щоденної роботи. Він забезпечує яскраві й чіткі презентації завдяки високій яскравості 4800 люменів, підтримці бездротового підключення, оптичному зуму 1.3x і надійності, розрахованій на безперервну експлуатацію 24/7.
Яскравість 4800 люменів
Отримуйте чітке та насичене зображення навіть при денному освітленні або у середніх і великих приміщеннях завдяки високому рівню яскравості.
Бездротова трансляція
Позбудьтеся зайвих кабелів — використовуйте зручне бездротове підключення з підтримкою відповідного донгла для швидкого виведення контенту.
Оптичний зум 1.3x
Гнучко налаштовуйте проєкцію відповідно до розмірів приміщення — ідеальне рішення для переговорних кімнат середнього розміру.
Роздільна здатність XGA
Роздільна здатність 1024×768 забезпечує чітке й деталізоване зображення навіть на значній відстані.
Acer ColorSafe II
Технологія підтримує стабільність кольорів, запобігаючи їх вицвітанню завдяки контролю динамічних рівнів RGB.
Acer LumiSense™
Автоматично підлаштовує яскравість і насиченість кольорів залежно від контенту для оптимального відображення.
Acer BlueLightShield™
Зменшує навантаження на очі, обмежуючи рівень синього світла під час тривалого перегляду.
Автоматична вертикальна корекція трапеції
Спрощує налаштування — автоматично вирівнює зображення, усуваючи вертикальні спотворення.
Робота 24/7
Проєктор розрахований на безперервну експлуатацію, що робить його чудовим вибором для виставок, інформаційних панелей та публічних просторів.
Проєктор Acer P1258i створений для бізнес-середовища та щоденної роботи. Він забезпечує яскраві й чіткі презентації завдяки високій яскравості 4800 люменів, підтримці бездротового підключення, оптичному зуму 1.3x і надійності, розрахованій на безперервну експлуатацію 24/7.
Яскравість 4800 люменів
Отримуйте чітке та насичене зображення навіть при денному освітленні або у середніх і великих приміщеннях завдяки високому рівню яскравості.
Бездротова трансляція
Позбудьтеся зайвих кабелів — використовуйте зручне бездротове підключення з підтримкою відповідного донгла для швидкого виведення контенту.
Оптичний зум 1.3x
Гнучко налаштовуйте проєкцію відповідно до розмірів приміщення — ідеальне рішення для переговорних кімнат середнього розміру.
Роздільна здатність XGA
Роздільна здатність 1024×768 забезпечує чітке й деталізоване зображення навіть на значній відстані.
Acer ColorSafe II
Технологія підтримує стабільність кольорів, запобігаючи їх вицвітанню завдяки контролю динамічних рівнів RGB.
Acer LumiSense™
Автоматично підлаштовує яскравість і насиченість кольорів залежно від контенту для оптимального відображення.
Acer BlueLightShield™
Зменшує навантаження на очі, обмежуючи рівень синього світла під час тривалого перегляду.
Автоматична вертикальна корекція трапеції
Спрощує налаштування — автоматично вирівнює зображення, усуваючи вертикальні спотворення.
Робота 24/7
Проєктор розрахований на безперервну експлуатацію, що робить його чудовим вибором для виставок, інформаційних панелей та публічних просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 20000 |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | Wi-Fi, 1 x HDMI1.4b (HDCP 1.4), 1 х RCA, 1 х 3.5mm mini jack; виходи: 1 х 3.5mm mini jack, 1 х USB, 1 х DC Out (5V/1.5A) |
| Вбудована можливість | EZCast, Miracast Wi-Fi, Google Cast |
| Гарантія | 36 |
| Джерело світла | OSRAM |
| Динамік (Вт) | 1 x 10 |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1.3x |
| Комплектність | проектор, кабель живлення, пульт ДК з батарейками, HDMI кабель, документація |
| Коротрий опис | проектор P1258i (DLP, XGA, 4800Lm, 20000:1,1.48-1.93, 5/10/15, 10W, VGA,HDMI,USB,RCA,RS232,сумка,2.8 |
| Корреція трапеції | вертикальна ± 4 |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | RS232 |
| Прекційне відношення | F = f/2.43~f/2.78, f = 16.90 mm~21.61 mm |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 5000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 675 ₴










