Кріплення для телевізора TV0804F White, 43"-90", до 70 кг
- В наявності
- Код: 3703762
899 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн для телевізора TV0804F призначений для настінного кріплення телевізорів з діагоналлю екрана від 43" до 90". Він ідеально підходить для настінного монтажу телевізора із стандартами кріплення VESA від 200x100 мм до 800x400 мм. Кронштейн не має регулювання і забезпечує нульову кількість ступенів свободи. Максимальне навантаження складає 70 кг, що робить його придатним для встановлення телевізорів різних розмірів і ваги. Мінімальний винос від стіни становить 40 мм, забезпечуючи компактне розташування телевізора на стіні.
Особливості:
- Діагональ екрана: від 43" до 90".
- Місце встановлення: настінний.
- Стандарт кріплення (VESA): 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 350x350 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм, 800x400 мм.
- Регулювання: без регулювання.
- Кількість ступенів свободи: 0.
- Максимальне навантаження: 70 кг.
- Мінімальна підтримувана діагональ: 43".
- Максимальна підтримувана діагональ: 90".
- Мінімальний винос від стіни: 40 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна діагональ телевізора | 90 дюйм |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2270 кг |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV0804F White, 43"-90", до 70 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








