Проектор EPSON EB-L690U Laser,3LCD, WUXGA, 6500ALm, 5000000:1,20/30,1.5-1.7:1,HDMI,USB-A,USB-B,RS232,RJ45
- Немає в наявності
- Код: 3733765
201 589 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Яскравий і компактний проєктор професійного рівня з розширеними можливостями.
Epson EB-L690U поєднує в собі високу яскравість та функціональність у зручному форматі, створеному для бізнесу та освіти. Завдяки потужності 6 500 люменів (білої та кольорової яскравості) цей лазерний проєктор забезпечує насичене, чітке зображення навіть у добре освітлених приміщеннях. Він підходить для аудиторій і лекційних залів, конференц-кімнат, гібридних робочих просторів та інших професійних середовищ. Пристрій підтримує проекцію з розміром екрана до 500" у форматі 16:10, а також ультраширокі співвідношення сторін 16:6 і 21:9.
Для максимальної зручності EB-L690U оснащено лазерним джерелом світла та фільтром, розрахованими на роботу до 30 000 годин у розширеному режимі, що робить експлуатацію практично без обслуговування. Проєктор підтримує легку установку завдяки оптичному зуму, широкому діапазону зсуву об’єктива та інструментам геометричної корекції. Вбудований модуль бездротового зв’язку дозволяє керувати пристроєм і відстежувати його стан через веб-браузер за допомогою Epson Projector Management, а також використовувати сучасні функції трансляції контенту — Epson iProjection, Miracast і AirPlay 2. Для складних мультимедійних інсталяцій можна додатково підключити камеру ELPEC01.
Основні характеристики:
Epson EB-L690U поєднує в собі високу яскравість та функціональність у зручному форматі, створеному для бізнесу та освіти. Завдяки потужності 6 500 люменів (білої та кольорової яскравості) цей лазерний проєктор забезпечує насичене, чітке зображення навіть у добре освітлених приміщеннях. Він підходить для аудиторій і лекційних залів, конференц-кімнат, гібридних робочих просторів та інших професійних середовищ. Пристрій підтримує проекцію з розміром екрана до 500" у форматі 16:10, а також ультраширокі співвідношення сторін 16:6 і 21:9.
Для максимальної зручності EB-L690U оснащено лазерним джерелом світла та фільтром, розрахованими на роботу до 30 000 годин у розширеному режимі, що робить експлуатацію практично без обслуговування. Проєктор підтримує легку установку завдяки оптичному зуму, широкому діапазону зсуву об’єктива та інструментам геометричної корекції. Вбудований модуль бездротового зв’язку дозволяє керувати пристроєм і відстежувати його стан через веб-браузер за допомогою Epson Projector Management, а також використовувати сучасні функції трансляції контенту — Epson iProjection, Miracast і AirPlay 2. Для складних мультимедійних інсталяцій можна додатково підключити камеру ELPEC01.
Основні характеристики:
- Яскравість: 6 500 люменів (білий/кольоровий)
- Роздільна здатність WUXGA для чіткого й деталізованого зображення
- Проекція до 500" у форматах 16:10, 16:6 та 21:9
- Легкий і компактний корпус для зручного монтажу
- Лазерне джерело світла та фільтр з ресурсом до 30 000 годин
- Підтримка AirPlay 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип матриці | LCD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 5000000 |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (B) |
| Інтерфейси (вхід) | HDMI : 2 (HDCP 2.3), HDBaseT: 1 (HDCP 2.3), Wired LAN: RJ45 x 1 (100Mbps), Wireless LAN: Built-in, USB Type A: 2, HDMI Out: 1 |
| Гарантія | 36 |
| Джерело світла | Лазер |
| Динамік (Вт) | 10 |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1.6 |
| Комплектність | пульт ДК |
| Коротрий опис | проектор EB-L690U (Laser,3LCD, WUXGA, 6500ALm, 5000000:1,20/30,1.5-1.7:1,HDMI,USB-A,USB-B,RS232,RJ45 |
| Корреція трапеції | H:+/-30° , V: +/-30° |
| Країна виробництва | Philippines |
| Порти управління | RS-232C: 1 (D-Sub 9pin), USB Type B |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 20000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 30000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 589 ₴








