IIYAMA LH5581UHSG-1AG 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 14, 2xHDMI 2.0/1xUSB-C/1xUSB-C Ou
- В наявності
- Код: 3734690
64 459 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IIYAMA ProLite LH5581UHSG-1AG
ProLite LH5581UHSG-1AG — це не просто професійний дисплей для цифрових вивісок, а справжній елемент дизайну, створений для сучасних просторів, де важлива естетика. 55-дюймовий екран із роздільною здатністю 4K UHD поєднує високу продуктивність із гнучкістю використання, роблячи його ідеальним вибором для стильних бутиків, арт-галерей чи престижних бізнес-лобі.
Особливістю моделі є знімна магнітна рамка, яку можна легко персоналізувати за допомогою плівок чи дизайнерських обгорток. Хочете, щоб дисплей гармонійно вписався в інтер’єр або став яскравим акцентом? Все це можливо без зусиль. Для ефекту «безрамковості» рамку можна просто зняти — ідеальне рішення для безшовної інтеграції у простір.
Дисплей працює на базі Android 14, що дозволяє встановлювати потрібні застосунки напряму. Вбудовані інструменти iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (Wireless Presentation) забезпечують просте керування контентом, дистанційний моніторинг і бездротовий обмін матеріалами. Підтримка Wi-Fi, надійна робота у форматі 24/7 та широкий набір інтерфейсів роблять його максимально універсальним.
Антивідблискове покриття, тонкий корпус та зручні варіанти монтажу (в комплекті кріплення на стіну) гарантують чітке зображення й збереження елегантного вигляду простору.
ProLite LH5581UHSG-1AG — це не просто професійний дисплей для цифрових вивісок, а справжній елемент дизайну, створений для сучасних просторів, де важлива естетика. 55-дюймовий екран із роздільною здатністю 4K UHD поєднує високу продуктивність із гнучкістю використання, роблячи його ідеальним вибором для стильних бутиків, арт-галерей чи престижних бізнес-лобі.
Особливістю моделі є знімна магнітна рамка, яку можна легко персоналізувати за допомогою плівок чи дизайнерських обгорток. Хочете, щоб дисплей гармонійно вписався в інтер’єр або став яскравим акцентом? Все це можливо без зусиль. Для ефекту «безрамковості» рамку можна просто зняти — ідеальне рішення для безшовної інтеграції у простір.
Дисплей працює на базі Android 14, що дозволяє встановлювати потрібні застосунки напряму. Вбудовані інструменти iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (Wireless Presentation) забезпечують просте керування контентом, дистанційний моніторинг і бездротовий обмін матеріалами. Підтримка Wi-Fi, надійна робота у форматі 24/7 та широкий набір інтерфейсів роблять його максимально універсальним.
Антивідблискове покриття, тонкий корпус та зручні варіанти монтажу (в комплекті кріплення на стіну) гарантують чітке зображення й збереження елегантного вигляду простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 54.6 дюйм |
| Колір корпусу | Білий |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | VA |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 104 |
| USB-порти | USB Type C Out |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вага | 28.42 кг |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Довжина: | 1400 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5581UHSG-1AG |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 14, 2xHDMI 2.0/1xUSB-C/1xUSB-C Ou |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | IR In |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 14 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процесор | CPU: MTK9679 Quad-core A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Статичний контраст | 5000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 300x400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 459 ₴












