Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH5575UHS-B2AG 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI
- В наявності
- Код: 3734689
61 019 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оберіть безперервну високу продуктивність та надійність з ідеальним універсальним рішенням для дисплеїв критично важливих середовищ. IIYAMA LH5575UHS-B2AG може працювати в альбомній або портретній орієнтації цілодобово, 24/7 без будь-яких перерв. Його універсальність можна адаптувати до потреб вашої галузі. Вбудована ОС Android 11 означає, що ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб та встановлювати на нього програми безпосередньо.
Вбудована система iiSignage² (система керування контентом) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Слот SDM забезпечує вбудований ПК для повної гнучкості, безпеки та контролю, а функція FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через ваш вибір входів. Вбудований (і знімний) модуль WiFi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту за допомогою вашої мережі. Тепер дисплей також пропонує DP-Out з будь-якого входу.
Вбудована система iiSignage² (система керування контентом) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Слот SDM забезпечує вбудований ПК для повної гнучкості, безпеки та контролю, а функція FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через ваш вибір входів. Вбудований (і знімний) модуль WiFi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту за допомогою вашої мережі. Тепер дисплей також пропонує DP-Out з будь-якого входу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 54.6 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 127 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | MicroSD слот |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | DisplayPort Out |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Довжина: | 1370 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5575UHS-B2AG |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI 2.0/1xDP/1xDP Out/2xUS |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 11 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процесор | CPU: A311D2 Octa-core A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8 |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 400x400 |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 019 ₴












