Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH5565UHSB-B1 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 800 кд/м2, ОС Android 11, 2xHDMI
- Немає в наявності
- Код: 3730310
53 979 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Створюйте динамічний, захопливий контент, розроблений для того, щоб зацікавити та полонити вашу аудиторію. Яскравий дисплей IIYAMA LH5565UHSB-B1 із яскравістю 800 кд/м² може працювати в альбомній або портретній орієнтації цілодобово та без перерв. Його універсальність можна адаптувати до потреб вашої галузі. Вбудована ОС Android 11 дозволяє легко налаштувати дисплей відповідно до ваших потреб та безперебійно запускати сторонні програми, включаючи різні платформи CMS.
Вбудована система керування контентом iiSignage² (Content Management System) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Функція Signal FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через ваш вибір входів для критично важливих середовищ. Вбудований (і знімний) модуль Wi-Fi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту через вашу мережу.
Вбудована система керування контентом iiSignage² (Content Management System) надає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою дистанційно та безпечно. Функція Signal FailOver гарантує, що ваш контент завжди активно відображатиметься через ваш вибір входів для критично важливих середовищ. Вбудований (і знімний) модуль Wi-Fi означає, що ця серія готова до віддаленої доставки контенту через вашу мережу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 54.6 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 17.4 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Яскравість | 800 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 78 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Групи продуктів | Дисплеї високої яскравості |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Довжина: | 1400 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5565UHSB-B1 |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 54.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 800 кд/м2, ОС Android 11, 2xHDMI 2.0/1xDP/2xUSB 2.0, SP |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 11 |
| Особливості | Вбудований Медіаплеєр |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процесор | CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8 |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 400x400 |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 979 ₴












