IIYAMA LH6564UHS-B1AG 64.5" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14, 2xHDMI/1xUSB-C/2xUSB 2.0, SP 2x
- Немає в наявності
- Код: 3731599
64 759 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
65" 4K UHD – Найпотужніший професійний дисплей для цифрових вивісок із розширеними можливостями керування та підключення
Модель ProLite LH6564UHS-B1AG — це 65-дюймовий 4K UHD дисплей для цифрової реклами, створений для того, щоб підняти візуальну комунікацію вашого бізнесу на новий рівень. Завдяки операційній системі Android 14, платформам iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) і iiShare (бездротові презентації) керування контентом стає максимально зручним. Підтримка Wi-Fi забезпечує віддалену доставку контенту, а режим роботи 24/7 гарантує стабільність і надійність. Ідеальний вибір для роздрібної торгівлі, офісів, готелів чи ресторанів — цей дисплей забезпечує захоплюючий перегляд завдяки високій яскравості та гнучкому дизайну.
ОС Android
Операційна система Android дозволяє легко адаптувати дисплей під ваші потреби, встановлюючи додатки безпосередньо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це наша платформа керування контентом для цифрових вивісок, що дозволяє безпечно показувати й контролювати ваш контент, а також централізовано керувати дисплеями. Система керування контентом (CMS) надає вам повний контроль над повідомленнями та рекламою — дистанційно та безпечно.
Signal FailOver
Функція FailOver автоматично визначає доступні джерела сигналу. Якщо сигнал із основного джерела зникає, дисплей автоматично перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задати пріоритетність джерел (у тому числі браузер, медіаплеєр або власні рішення), щоб ваш контент завжди залишався на екрані.
Гнучка орієнтація
Можливість змінювати орієнтацію екрана з альбомної на портретну відкриває широкі можливості для креативного використання простору. Чи то реклама, повідомлення, відео чи інструкції з безпеки — налаштуйте контент так, щоб він точно відповідав вашій меті й привертав увагу.
Модель ProLite LH6564UHS-B1AG — це 65-дюймовий 4K UHD дисплей для цифрової реклами, створений для того, щоб підняти візуальну комунікацію вашого бізнесу на новий рівень. Завдяки операційній системі Android 14, платформам iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) і iiShare (бездротові презентації) керування контентом стає максимально зручним. Підтримка Wi-Fi забезпечує віддалену доставку контенту, а режим роботи 24/7 гарантує стабільність і надійність. Ідеальний вибір для роздрібної торгівлі, офісів, готелів чи ресторанів — цей дисплей забезпечує захоплюючий перегляд завдяки високій яскравості та гнучкому дизайну.
ОС Android
Операційна система Android дозволяє легко адаптувати дисплей під ваші потреби, встановлюючи додатки безпосередньо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це наша платформа керування контентом для цифрових вивісок, що дозволяє безпечно показувати й контролювати ваш контент, а також централізовано керувати дисплеями. Система керування контентом (CMS) надає вам повний контроль над повідомленнями та рекламою — дистанційно та безпечно.
Signal FailOver
Функція FailOver автоматично визначає доступні джерела сигналу. Якщо сигнал із основного джерела зникає, дисплей автоматично перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задати пріоритетність джерел (у тому числі браузер, медіаплеєр або власні рішення), щоб ваш контент завжди залишався на екрані.
Гнучка орієнтація
Можливість змінювати орієнтацію екрана з альбомної на портретну відкриває широкі можливості для креативного використання простору. Чи то реклама, повідомлення, відео чи інструкції з безпеки — налаштуйте контент так, щоб він точно відповідав вашій меті й привертав увагу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 64.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | VA |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 184 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вага | 36.1 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Довжина: | 1640 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH6564UHS-B1AG |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 64.5" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14, 2xHDMI/1xUSB-C/2xUSB 2.0, SP 2x |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 14 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процесор | CPU: A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Статичний контраст | 5000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | Інший тип |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 759 ₴












