Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH7564UHS-B1AG 75" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14,
- В наявності
- Код: 3731600
84 259 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
75" 4K UHD Надпотужний професійний дисплей для цифрових вивісок із розширеними можливостями керування та підключення
ProLite LH7564UHS-B1AG — це 75-дюймовий дисплей 4K UHD, створений для ефективної візуальної комунікації у вашому бізнесі. Завдяки операційній системі Android 14, платформі керування контентом iiSignage² (CMS), системі дистанційного керування iiControl (DMS) та бездротовому рішенню для презентацій iiShare, керування контентом стає простим і зручним. Модель підтримує Wi-Fi для віддаленої доставки контенту та забезпечує надійну роботу 24/7. Ідеально підходить для використання в роздрібній торгівлі, офісах, готелях і ресторанах, гарантуючи захопливий досвід перегляду завдяки високій яскравості та універсальному дизайну.
Операційна система Android
ОС Android дозволяє легко адаптувати дисплей до ваших потреб — просто встановлюйте потрібні застосунки безпосередньо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це наша платформа для керування контентом цифрових вивісок, яка дозволяє зручно показувати й контролювати контент, а також безпечно керувати дисплеями. Система керування контентом (CMS) забезпечує повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою — віддалено й безпечно.
Signal FailOver
Функція FailOver автоматично визначає доступні джерела сигналу. Якщо сигнал з основного джерела зникає, система автоматично перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задавати пріоритетність джерел (включаючи браузер, медіаплеєр і користувацькі рішення), щоб контент завжди залишався активним на екрані.
Гнучка орієнтація
Цей дисплей можна встановлювати як у горизонтальному, так і у вертикальному форматі, що відкриває простір для креативу. Будь то інформаційні повідомлення, реклама, відео чи вказівки з безпеки — ви зможете подати контент саме так, як потрібно для максимальної ефективності.
ProLite LH7564UHS-B1AG — це 75-дюймовий дисплей 4K UHD, створений для ефективної візуальної комунікації у вашому бізнесі. Завдяки операційній системі Android 14, платформі керування контентом iiSignage² (CMS), системі дистанційного керування iiControl (DMS) та бездротовому рішенню для презентацій iiShare, керування контентом стає простим і зручним. Модель підтримує Wi-Fi для віддаленої доставки контенту та забезпечує надійну роботу 24/7. Ідеально підходить для використання в роздрібній торгівлі, офісах, готелях і ресторанах, гарантуючи захопливий досвід перегляду завдяки високій яскравості та універсальному дизайну.
Операційна система Android
ОС Android дозволяє легко адаптувати дисплей до ваших потреб — просто встановлюйте потрібні застосунки безпосередньо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це наша платформа для керування контентом цифрових вивісок, яка дозволяє зручно показувати й контролювати контент, а також безпечно керувати дисплеями. Система керування контентом (CMS) забезпечує повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою — віддалено й безпечно.
Signal FailOver
Функція FailOver автоматично визначає доступні джерела сигналу. Якщо сигнал з основного джерела зникає, система автоматично перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задавати пріоритетність джерел (включаючи браузер, медіаплеєр і користувацькі рішення), щоб контент завжди залишався активним на екрані.
Гнучка орієнтація
Цей дисплей можна встановлювати як у горизонтальному, так і у вертикальному форматі, що відкриває простір для креативу. Будь то інформаційні повідомлення, реклама, відео чи вказівки з безпеки — ви зможете подати контент саме так, як потрібно для максимальної ефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Довжина | 1880 мм |
| Діагональ екрану | 74.6 дюйм |
| Ширина | 1140 мм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Гарантійний термін | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 219 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH7564UHS-B1AG |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 75" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14, 2xHDMI/1xUSB-C/2xUSB 2.0, SP 2x |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 14 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процесор | CPU: A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Статичний контраст | 5000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | Інший тип |
| Тип матриці | VA |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Яскравість | 500 |
| Розміри екрана | |
| Висота | 180.0 |
| Вага | 38.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 259 ₴












