Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH5064UHS-B1AG 49.5" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14,
- Немає в наявності
- Код: 3731597
43 949 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
50" 4K UHD Найпотужніший професійний дисплей для цифрової реклами з розширеними можливостями керування та підключення
Модель ProLite LH5064UHS-B1AG — це 50-дюймовий 4K UHD дисплей, створений для того, щоб вивести візуальну комунікацію вашого бізнесу на новий рівень. Оснащений операційною системою Android 14, системою керування контентом iiSignage² (CMS), інструментом централізованого управління iiControl (DMS) та функцією бездротових презентацій iiShare, цей дисплей дозволяє легко керувати контентом з будь-якої точки. Підтримка Wi-Fi забезпечує зручну віддалену доставку матеріалів, а надійна робота 24/7 робить його ідеальним вибором для роздрібної торгівлі, корпоративного сектору, готелів чи ресторанів. Завдяки високій яскравості та універсальному дизайну, дисплей гарантує яскраві та привабливі візуальні враження.
Операційна система Android
ОС Android дозволяє адаптувати дисплей під конкретні потреби, встановлюючи необхідні застосунки прямо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це наша платформа для керування контентом цифрової реклами. Вона дає змогу зручно відображати, контролювати та безпечно керувати контентом і дисплеями. Завдяки CMS ви отримуєте повний контроль над своїми повідомленнями та рекламними матеріалами з можливістю віддаленого доступу.
Резервування сигналу (FailOver)
Функція FailOver автоматично виявляє джерела сигналу. Якщо основний вхід неактивний, система перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете пріоритезувати кілька джерел сигналу (зокрема браузер, медіаплеєр або власні рішення), тож ваш контент завжди буде в ефірі.
Гнучка орієнтація
Завдяки можливості працювати як у альбомному, так і в портретному режимі, дисплей відкриває нові можливості для креативного розміщення. Незалежно від того, чи транслюєте ви рекламні повідомлення, відео або інформацію з безпеки, контент можна адаптувати так, щоб він приваблював увагу саме у вашому просторі.
Модель ProLite LH5064UHS-B1AG — це 50-дюймовий 4K UHD дисплей, створений для того, щоб вивести візуальну комунікацію вашого бізнесу на новий рівень. Оснащений операційною системою Android 14, системою керування контентом iiSignage² (CMS), інструментом централізованого управління iiControl (DMS) та функцією бездротових презентацій iiShare, цей дисплей дозволяє легко керувати контентом з будь-якої точки. Підтримка Wi-Fi забезпечує зручну віддалену доставку матеріалів, а надійна робота 24/7 робить його ідеальним вибором для роздрібної торгівлі, корпоративного сектору, готелів чи ресторанів. Завдяки високій яскравості та універсальному дизайну, дисплей гарантує яскраві та привабливі візуальні враження.
Операційна система Android
ОС Android дозволяє адаптувати дисплей під конкретні потреби, встановлюючи необхідні застосунки прямо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це наша платформа для керування контентом цифрової реклами. Вона дає змогу зручно відображати, контролювати та безпечно керувати контентом і дисплеями. Завдяки CMS ви отримуєте повний контроль над своїми повідомленнями та рекламними матеріалами з можливістю віддаленого доступу.
Резервування сигналу (FailOver)
Функція FailOver автоматично виявляє джерела сигналу. Якщо основний вхід неактивний, система перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете пріоритезувати кілька джерел сигналу (зокрема браузер, медіаплеєр або власні рішення), тож ваш контент завжди буде в ефірі.
Гнучка орієнтація
Завдяки можливості працювати як у альбомному, так і в портретному режимі, дисплей відкриває нові можливості для креативного розміщення. Незалежно від того, чи транслюєте ви рекламні повідомлення, відео або інформацію з безпеки, контент можна адаптувати так, щоб він приваблював увагу саме у вашому просторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина: | 1240.0 |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Екран | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 123 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Діагональ екрану | 49,5 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH5064UHS-B1AG |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 49.5" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14, 2xHDMI/1xUSB-C/2xUSB 2.0, SP 2 |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процесор | CPU: A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 400x300 |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Яскравість | 500 |
| Основні атрибути | |
| Операційна система | Android |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 949 ₴












