Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH4364UHS-B1AG 42.5" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14,
- В наявності
- Код: 3731596
35 549 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43" 4K UHD – Потужний професійний дисплей для цифрових вивісок із розширеними можливостями керування та підключення
Модель ProLite LH4364UHS-B1AG — це 43-дюймовий 4K UHD дисплей нового покоління, створений для максимально ефективної візуальної комунікації у вашому бізнесі. Оснащений операційною системою Android 14, платформами iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (бездротова презентація), він забезпечує просте й інтуїтивне керування контентом. Підтримка Wi-Fi дає змогу оновлювати контент дистанційно, а режим 24/7 гарантує надійну роботу без перерв. Ідеальне рішення для роздрібної торгівлі, офісних просторів, готелів або закладів харчування — цей дисплей поєднує яскравість, гнучкість і привабливий дизайн для максимальної залученості аудиторії.
Операційна система Android
Завдяки Android ви легко адаптуєте дисплей до своїх потреб, встановлюючи потрібні додатки безпосередньо на нього.
iiSignage²
Платформа iiSignage² — це інструмент для централізованого управління цифровим контентом. Система керування контентом (CMS) забезпечує повний контроль над вашими повідомленнями та рекламними матеріалами з можливістю безпечного віддаленого доступу.
Signal FailOver
Технологія FailOver автоматично визначає доступні джерела сигналу. У разі втрати сигналу на основному вході, система автоматично перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задати пріоритетність джерел (веб-браузер, медіаплеєр або власні програми), що гарантує безперервне відображення важливого контенту.
Гнучка орієнтація
Можливість легко перемикатися між альбомною та портретною орієнтацією дає змогу креативно використовувати будь-який простір. Чи то реклама, інформаційні повідомлення, відео або інструкції з безпеки — контент завжди виглядатиме ефектно та привертатиме увагу саме так, як потрібно.
Модель ProLite LH4364UHS-B1AG — це 43-дюймовий 4K UHD дисплей нового покоління, створений для максимально ефективної візуальної комунікації у вашому бізнесі. Оснащений операційною системою Android 14, платформами iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) та iiShare (бездротова презентація), він забезпечує просте й інтуїтивне керування контентом. Підтримка Wi-Fi дає змогу оновлювати контент дистанційно, а режим 24/7 гарантує надійну роботу без перерв. Ідеальне рішення для роздрібної торгівлі, офісних просторів, готелів або закладів харчування — цей дисплей поєднує яскравість, гнучкість і привабливий дизайн для максимальної залученості аудиторії.
Операційна система Android
Завдяки Android ви легко адаптуєте дисплей до своїх потреб, встановлюючи потрібні додатки безпосередньо на нього.
iiSignage²
Платформа iiSignage² — це інструмент для централізованого управління цифровим контентом. Система керування контентом (CMS) забезпечує повний контроль над вашими повідомленнями та рекламними матеріалами з можливістю безпечного віддаленого доступу.
Signal FailOver
Технологія FailOver автоматично визначає доступні джерела сигналу. У разі втрати сигналу на основному вході, система автоматично перемикається на наступне доступне джерело. Ви можете задати пріоритетність джерел (веб-браузер, медіаплеєр або власні програми), що гарантує безперервне відображення важливого контенту.
Гнучка орієнтація
Можливість легко перемикатися між альбомною та портретною орієнтацією дає змогу креативно використовувати будь-який простір. Чи то реклама, інформаційні повідомлення, відео або інструкції з безпеки — контент завжди виглядатиме ефектно та привертатиме увагу саме так, як потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Довжина | 1070 мм |
| Діагональ екрану | 42.5 дюйм |
| Ширина | 650 мм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 98 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 2 x HDMI |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH4364UHS-B1AG |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 42.5" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 14, 2xHDMI/1xUSB-C/2xUSB 2.0, SP 2x |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 14 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Потужність USB Type C PowerDelivery, Вт | До 15 |
| Процесор | A73*4, GPU: G52 MC1 |
| Статичний контраст | 4000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 300x300 |
| Тип матриці | VA |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Яскравість | 500 |
| Розміри екрана | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 150.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 549 ₴












