Приголомшливий дизайн і зручність конструкції кронштейна ITech CELB 202R дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів.
Кронштейн ITech CELB 202R легко встановлюється на стелі.
Відступ від стелі: 625 - 875 мм
Кронштейн ITech CELB 202R легко встановлюється на стелі.
Відступ від стелі: 625 - 875 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2360 кг |
| Короткий опис | Стельове кріплення для ТВ 23"-42" до 25 кгвідстань до стелі 603 - 853 мм |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | до 20° |
| Кут повороту | до 180° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴












