Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH8675UHS-B2AG 85.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI
- В наявності
- Код: 3734694
138 729 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IIYAMA ProLite LH8675UHS-B2AG
86" 4K UHD професійний дисплей Digital Signage 24/7 з Android OS, FailOver та слотом Intel® SDM
Обирайте безперервну продуктивність і надійність із універсальним рішенням для цифрових вивісок у критично важливих середовищах. Модель LH8675UHS від iiyama забезпечує стабільну роботу цілодобово, 7 днів на тиждень, у портретній або альбомній орієнтації, легко підлаштовуючись під будь-які вимоги вашої сфери. Завдяки Android 11 ви можете персоналізувати дисплей під власні потреби та встановлювати необхідні додатки безпосередньо на пристрій.
Вбудована система керування контентом iiSignage² (CMS) дозволяє дистанційно та безпечно управляти вашими повідомленнями й рекламою. Слот Intel® SDM відкриває можливість інтегрувати ПК для максимальної гнучкості та безпеки, а функція FailOver гарантує постійну трансляцію контенту, автоматично перемикаючи сигнали між доступними джерелами. Завдяки вбудованому (знімному) Wi-Fi модулю дисплей готовий до віддаленого оновлення контенту через мережу. Крім того, тепер він підтримує DP-Out з будь-якого входу.
Завдяки інструментам iiControl (DMS), iiShare та інтегрованому додатку EShare (безпровідний обмін екраном) ви легко організуєте ефективну співпрацю у бізнесі чи навчанні. Почати трансляцію зі смартфона чи ноутбука тепер простіше, ніж будь-коли.
Основні переваги:
86" 4K UHD професійний дисплей Digital Signage 24/7 з Android OS, FailOver та слотом Intel® SDM
Обирайте безперервну продуктивність і надійність із універсальним рішенням для цифрових вивісок у критично важливих середовищах. Модель LH8675UHS від iiyama забезпечує стабільну роботу цілодобово, 7 днів на тиждень, у портретній або альбомній орієнтації, легко підлаштовуючись під будь-які вимоги вашої сфери. Завдяки Android 11 ви можете персоналізувати дисплей під власні потреби та встановлювати необхідні додатки безпосередньо на пристрій.
Вбудована система керування контентом iiSignage² (CMS) дозволяє дистанційно та безпечно управляти вашими повідомленнями й рекламою. Слот Intel® SDM відкриває можливість інтегрувати ПК для максимальної гнучкості та безпеки, а функція FailOver гарантує постійну трансляцію контенту, автоматично перемикаючи сигнали між доступними джерелами. Завдяки вбудованому (знімному) Wi-Fi модулю дисплей готовий до віддаленого оновлення контенту через мережу. Крім того, тепер він підтримує DP-Out з будь-якого входу.
Завдяки інструментам iiControl (DMS), iiShare та інтегрованому додатку EShare (безпровідний обмін екраном) ви легко організуєте ефективну співпрацю у бізнесі чи навчанні. Почати трансляцію зі смартфона чи ноутбука тепер простіше, ніж будь-коли.
Основні переваги:
- Android OS – швидке налаштування та можливість встановлення додатків безпосередньо на дисплей.
- iiSignage² – інтелектуальна CMS для централізованого та безпечного управління контентом.
- FailOver – автоматичне перемикання між джерелами сигналу для безперервного показу.
- Smart Display Module (SDM) – компактний підключний модуль для розширення функціоналу без складного налаштування.
- Гнучка орієнтація – портретний чи альбомний режим для будь-якого сценарію використання.
- Вбудовані динаміки – чистий і якісний звук під час відтворення мультимедіа.
- Кабель-менеджмент – зручна система фіксації кабелів для охайного та безпечного підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 85.6 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 229 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | Слот для OPS |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | DisplayPort Out |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH8675UHS-B2AG |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 85.6" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI 2.0/1xDP/1xDP Out/2xUS |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | RS232c Out |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 11 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процесор | CPU: A311D2 Octa-core A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8 |
| Статичний контраст | 1400:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 600x400 |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Яскравість | 500 |
| Розміри екрана | |
| Довжина: | 2140.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 729 ₴












