Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH4360UHS-B2AG 42.5" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI
- В наявності
- Код: 3704139
32 339 ₴
Покращіть візуальне спілкування за допомогою LH4360UHS-B1AG і відкрийте нові можливості для свого бізнесу. Цей дисплей високої яскравості 500 кд/м² є потужним бізнес-інструментом, який виводить ваші маркетингові та комунікаційні зусилля на новий рівень. Завдяки ОС Android 11, програмному забезпеченню для керування вмістом iiSignage², функціям Signal FailOver і EShare цей дисплей пропонує простий користувальницький досвід, що спрощує створення, керування та обмін вмістом.
Цей дисплей ELED VA споживає значно менше електроенергії порівняно з DLED IPS, зберігаючи той самий рівень яскравості. Його універсальна орієнтація, елегантний дизайн і надійність 24/7 гарантують бездоганну інтеграцію в будь-яке бізнес-середовище. LH4360UHS -B1AG, безсумнівно, захопить вашу аудиторію та залишить незабутнє враження, незалежно від того, чи використовується він у роздрібній торгівлі, на підприємствах, у закладах гостинності чи освіті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Довжина | 1070 мм |
| Діагональ екрану | 42.5 дюйм |
| Ширина | 650 мм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 73 |
| USB-порти | 1 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | 3 x HDMI |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH4360UHS-B2AG |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | Посібник з безпеки |
| Короткий опис | 42.5" 16:9 VA РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI 2.0/1xRS-232c/1xLAN/2xUS |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x RS232c |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 400x300 |
| Тип матриці | VA |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Яскравість | 500 |
| Розміри екрана | |
| Висота | 140.0 |
| Вага | 12.7 кг |
- Ціна: 32 339 ₴












