


Інформаціїйний дисплей IIYAMA S2425AS-B1P 23.8" 16:9 IPS інформаційний дисплей, 1920х1080, 500 кд/м2, Андроід 14, 24/7, DMS/CMS,
- В наявності
- Код: 3738341
26 129 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProLite S2425AS-B1P
Професійний дисплей для малого формату цифрових вивісок із вбудованою системою керування контентом iiSignage²
ProLite S2425AS-B1P — це 23,8-дюймовий дисплей на базі Android, створений для стабільного та безпечного відтворення контенту в роздрібних і комерційних просторах. Модель оптимізована саме для демонстрації інформації, тому чудово підходить для супермаркетів, магазинів і інформаційних зон, де не потрібна інтерактивність.
Яскрава IPS-панель Full HD із яскравістю до 500 кд/м² забезпечує відмінну видимість навіть у добре освітлених приміщеннях, а технологія Power over Ethernet (PoE) дозволяє передавати живлення та дані одним кабелем, спрощуючи монтаж і зменшуючи кількість проводів.
Компанія iiyama гарантує сумісність пристрою з платформою щонайменше протягом 5 років, що забезпечує довгострокову надійність і стабільну роботу у професійних інсталяціях.
Компактний дизайн
Оптимальне поєднання розміру екрана та тонкого корпусу. Завдяки вузькому профілю дисплей легко інтегрується у простір магазинів, супермаркетів або громадських місць — у проходах, промозонах чи настінних інсталяціях. Стриманий дизайн забезпечує виразну візуальну подачу контенту, не перевантажуючи інтер’єр.
Підключення
Роз’єм RJ45 (LAN) з підтримкою Power over Ethernet (PoE) дозволяє передавати живлення та мережеві дані через один кабель. Це значно спрощує встановлення, особливо у місцях, де надмірна кількість кабелів небажана.
Android OS
Операційна система Android дає можливість легко налаштовувати дисплей відповідно до ваших потреб — достатньо встановити необхідні застосунки безпосередньо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа керування контентом для цифрових вивісок, що дозволяє зручно демонструвати матеріали, контролювати відтворення та централізовано керувати дисплеями. CMS-система забезпечує безпечне та віддалене управління повідомленнями й рекламним контентом.
Професійний дисплей для малого формату цифрових вивісок із вбудованою системою керування контентом iiSignage²
ProLite S2425AS-B1P — це 23,8-дюймовий дисплей на базі Android, створений для стабільного та безпечного відтворення контенту в роздрібних і комерційних просторах. Модель оптимізована саме для демонстрації інформації, тому чудово підходить для супермаркетів, магазинів і інформаційних зон, де не потрібна інтерактивність.
Яскрава IPS-панель Full HD із яскравістю до 500 кд/м² забезпечує відмінну видимість навіть у добре освітлених приміщеннях, а технологія Power over Ethernet (PoE) дозволяє передавати живлення та дані одним кабелем, спрощуючи монтаж і зменшуючи кількість проводів.
Компанія iiyama гарантує сумісність пристрою з платформою щонайменше протягом 5 років, що забезпечує довгострокову надійність і стабільну роботу у професійних інсталяціях.
Компактний дизайн
Оптимальне поєднання розміру екрана та тонкого корпусу. Завдяки вузькому профілю дисплей легко інтегрується у простір магазинів, супермаркетів або громадських місць — у проходах, промозонах чи настінних інсталяціях. Стриманий дизайн забезпечує виразну візуальну подачу контенту, не перевантажуючи інтер’єр.
Підключення
Роз’єм RJ45 (LAN) з підтримкою Power over Ethernet (PoE) дозволяє передавати живлення та мережеві дані через один кабель. Це значно спрощує встановлення, особливо у місцях, де надмірна кількість кабелів небажана.
Android OS
Операційна система Android дає можливість легко налаштовувати дисплей відповідно до ваших потреб — достатньо встановити необхідні застосунки безпосередньо на пристрій.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа керування контентом для цифрових вивісок, що дозволяє зручно демонструвати матеріали, контролювати відтворення та централізовано керувати дисплеями. CMS-система забезпечує безпечне та віддалене управління повідомленнями й рекламним контентом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Довжина | 640 мм |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Ширина | 130 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 17,5 |
| USB-порти | 1 x USB Type C |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Да |
| Вбудовані колонки | Є |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 14 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | S2425AS-B1P |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | Посібник з безпеки |
| Короткий опис | 23.8" 16:9 IPS інформаційний дисплей, 1920х1080, 500 кд/м2, Андроід 14, 24/7, DMS/CMS, POE, SP (2х5 |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x Ethernet (RJ45)/LAN |
| Можливість інсталяції | Інсталяція в стільницю |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 14 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процесор | CPU: RK3576 Octo-core, GPU: G52 MC3 |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1080 |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Статичний контраст | 1000:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Час відгуку | 14 мс |
| Яскравість | 500 |
| Розміри екрана | |
| Вага | 3.59 кг |
| Висота | 410.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 129 ₴



