Інформаціїйний дисплей IIYAMA LH7575UHS-B2AG 74.5" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI
- В наявності
- Код: 3734693
96 089 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IIYAMA LH7575UHS
Обирайте безперебійну продуктивність і надійність з універсальним рішенням для цифрових вивісок, створеним для роботи у критично важливих середовищах. Дисплей LH7575UHS можна використовувати як у горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації, цілодобово та без перерв 24/7. Завдяки своїй гнучкості він легко підлаштовується під будь-які потреби вашої галузі. Вбудована ОС Android 11 дозволяє індивідуально налаштовувати пристрій та встановлювати потрібні додатки напряму.
Повний контроль і гнучкість
Завдяки iiControl (DMS), iiShare та інтегрованому додатку EShare ви зможете легко організовувати бездротовий обмін екранами, спільні ідеації та ефективну співпрацю в офісі чи навчальних закладах.
Додаткові можливості
Обирайте безперебійну продуктивність і надійність з універсальним рішенням для цифрових вивісок, створеним для роботи у критично важливих середовищах. Дисплей LH7575UHS можна використовувати як у горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації, цілодобово та без перерв 24/7. Завдяки своїй гнучкості він легко підлаштовується під будь-які потреби вашої галузі. Вбудована ОС Android 11 дозволяє індивідуально налаштовувати пристрій та встановлювати потрібні додатки напряму.
Повний контроль і гнучкість
- iiSignage² (CMS): платформа керування контентом для безпечної та віддаленої організації показів і рекламних повідомлень.
- FailOver: автоматично перемикає джерела сигналу, забезпечуючи безперервний показ контенту.
- Smart Display Module (SDM): компактний модуль, що забезпечує високу продуктивність і додаткові можливості вбудованого ПК.
- DP-Out: можливість виводу сигналу з будь-якого входу для зручного каскадного підключення.
- Wi-Fi модуль: знімний та готовий для дистанційної доставки контенту через мережу.
Завдяки iiControl (DMS), iiShare та інтегрованому додатку EShare ви зможете легко організовувати бездротовий обмін екранами, спільні ідеації та ефективну співпрацю в офісі чи навчальних закладах.
Додаткові можливості
- Гнучка орієнтація: портретний чи альбомний режим – для максимального використання простору.
- Вбудовані динаміки: чистий та якісний звук для мультимедійного контенту.
- Керування кабелями: спеціальні затискачі допомагають акуратно організувати дроти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 187 |
| USB-порти | 2 x USB 2.0 |
| Інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв | Слот для OPS |
| Аудіоінтерфейси | Audio (Mini-Jack 3,5 мм) Out |
| Вага | 52 кг |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відеоінтерфейси | DisplayPort Out |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 10 Вт + 10 Вт |
| Довжина: | 1880 |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | LH7575UHS-B2AG |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Короткий опис | 74.5" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 24/7, 500 кд/м2, ОС Android 11, 3xHDMI 2.0/1xDP/1xDP Out/2xUS |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | IR In |
| Можливість інсталяції | Немає |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 11 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процесор | CPU: A311D2 Octa-core A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8 |
| Статичний контраст | 1200:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 600x400 |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Ширина | 1140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 089 ₴












