


Інформаціїйний дисплей IIYAMA S2225AS-B1P 21.5" 16:9 IPS інформаційний дисплей, 1920х1080, 500 кд/м2, Андроід 14, 24/7, DMS/CMS,
- В наявності
- Код: 3738340
21 379 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProLite S2225AS-B1P
Професійний дисплей малого формату для digital signage з інтегрованою системою керування контентом iiSignage²
ProLite S2225AS-B1P — це 21,5-дюймовий дисплей на базі Android, розроблений для стабільного та безперервного відтворення контенту у професійних середовищах. Він чудово підходить для супермаркетів, роздрібних магазинів і громадських просторів, де важливо забезпечити чітку та постійну візуальну комунікацію. IPS-панель з роздільною здатністю Full HD і яскравістю 500 кд/м² гарантує відмінну видимість контенту, а підтримка Power over Ethernet (PoE) дозволяє виконати просте встановлення — достатньо одного кабелю для передачі даних і живлення.
Компактний дизайн
Надзвичайно компактний форм-фактор робить дисплей ідеальним рішенням для місць з обмеженим простором, де водночас важлива хороша помітність інформації. Тонкий і легкий корпус дозволяє легко встановлювати пристрій на полицях, торцевих стійках, прилавках або вузьких ділянках стін. Це оптимальний варіант для магазинів, супермаркетів і закладів сфери гостинності, де потрібно демонструвати цифровий контент, не порушуючи планування простору та потік відвідувачів.
Підключення
Роз’єм RJ45 (LAN) із підтримкою технології Power over Ethernet (PoE) забезпечує передачу живлення та даних через один кабель. Це значно спрощує монтаж і допомагає уникнути надлишку кабелів у місцях інсталяції.
Android OS
Завдяки операційній системі Android дисплей легко адаптується під різні задачі: ви можете встановлювати необхідні застосунки безпосередньо на пристрій та гнучко налаштовувати його функціональність.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа керування контентом для digital signage, яка дозволяє зручно відображати та контролювати інформацію на дисплеях. Система CMS дає змогу безпечно керувати контентом і рекламними повідомленнями віддалено, забезпечуючи повний контроль над мережею дисплеїв.
Професійний дисплей малого формату для digital signage з інтегрованою системою керування контентом iiSignage²
ProLite S2225AS-B1P — це 21,5-дюймовий дисплей на базі Android, розроблений для стабільного та безперервного відтворення контенту у професійних середовищах. Він чудово підходить для супермаркетів, роздрібних магазинів і громадських просторів, де важливо забезпечити чітку та постійну візуальну комунікацію. IPS-панель з роздільною здатністю Full HD і яскравістю 500 кд/м² гарантує відмінну видимість контенту, а підтримка Power over Ethernet (PoE) дозволяє виконати просте встановлення — достатньо одного кабелю для передачі даних і живлення.
Компактний дизайн
Надзвичайно компактний форм-фактор робить дисплей ідеальним рішенням для місць з обмеженим простором, де водночас важлива хороша помітність інформації. Тонкий і легкий корпус дозволяє легко встановлювати пристрій на полицях, торцевих стійках, прилавках або вузьких ділянках стін. Це оптимальний варіант для магазинів, супермаркетів і закладів сфери гостинності, де потрібно демонструвати цифровий контент, не порушуючи планування простору та потік відвідувачів.
Підключення
Роз’єм RJ45 (LAN) із підтримкою технології Power over Ethernet (PoE) забезпечує передачу живлення та даних через один кабель. Це значно спрощує монтаж і допомагає уникнути надлишку кабелів у місцях інсталяції.
Android OS
Завдяки операційній системі Android дисплей легко адаптується під різні задачі: ви можете встановлювати необхідні застосунки безпосередньо на пристрій та гнучко налаштовувати його функціональність.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа керування контентом для digital signage, яка дозволяє зручно відображати та контролювати інформацію на дисплеях. Система CMS дає змогу безпечно керувати контентом і рекламними повідомленнями віддалено, забезпечуючи повний контроль над мережею дисплеїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Довжина | 590 мм |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Ширина | 130 мм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Гарантійний термін | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 17,5 |
| USB-порти | 1 x USB Type C |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Да |
| Вбудовані колонки | Є |
| Групи продуктів | Універсальні дисплеї |
| Гучність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Допустима орієнтація | Горизонтальна |
| Допустимий режим експлуатації | 24 години / 7 днів |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 14 |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Код виробника | S2225AS-B1P |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | Посібник з безпеки |
| Короткий опис | 21.5" 16:9 IPS інформаційний дисплей, 1920х1080, 500 кд/м2, Андроід 14, 24/7, DMS/CMS, POE, SP (2х5 |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві та керуючі інтерфейси | 1 x Ethernet (RJ45)/LAN |
| Можливість інсталяції | Інсталяція в стільницю |
| Оперативна пам'ять, Гб | 4 |
| Операційна система | Google Android 14 |
| Особливості | Антиблікове покриття (AG coating) |
| Пам'ять сховища, Гб | 32 |
| Процесор | CPU: RK3576 Octo-core, GPU: G52 MC3 |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Статичний контраст | 1500:1 |
| Сфери використання | Універсальні дисплеї |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип товару | Інформаціїйний дисплей |
| Час відгуку | 14 мс |
| Яскравість | 500 |
| Розміри екрана | |
| Вага | 4.56 кг |
| Висота | 390.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 379 ₴



