

Кріплення для ТВ настінне PB4T 32"-55" нахил: +12°~-12°відстань до стіни:53 мм Навантаження: до 30
- В наявності
- Код: 3701363
489 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Діагональ: 26" - 55".
- Навантаження: до 45 кг.
- Кут нахилу: -10 ° ~ +10 °.
- Відстань від стіни: 53 мм.
- VESA: 100x100, 200х100, 200x200, 200х300, 200х400, 300х100, 300х200, 300х300, 300х400, 400х200, 400х300, 400х400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1700 кг |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ настінне PB4T 32"-55" нахил: +12°~-12°відстань до стіни:53 мм Навантаження: до 30 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +12°~-12 |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



