Кріплення для телевізора TV02T-R3 Black, 23"-43", до 40 кг
- В наявності
- Код: 3703400
689 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості CHARMOUNT TV02T-R3 Black:
- Стандарт кріплення (VESA): 100x100 мм, 100x150 мм, 100x200 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 50x50 мм, 75x75 мм.
- Регулювання: нахил.
- Кут нахилу телевізора: -12°~+12°.
- Максимальне навантаження: 40 кг.
- Кількість ступенів свободи: 4.
- Мінімальний винос від стіни: 100 мм.
- Максимальний винос від стіни: 450 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2010 кг |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV02T-R3 Black, 23"-43", до 40 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -12°~+12° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴












