

Екран ELITE SCREENS M84NWV настінний ручний 84" 4:3 127,0Х170,2
- В наявності
- Код: 1214686
4 230 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обладнаний подвійним настінним і стельовим кріпленням. Чудова видимість із будь-якого кута перегляду (кут огляду 160). Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Стандартні чотирибічні чорні маскувальні крайки. Екран виготовлений із матеріалу MaxWhite — довговічного та легко мийного, захищений від швидкого займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 115 мм |
| Діагональ екрану | 84 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран настінний ручний 84"(4:3) 127,0Х170,2 |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 127x170 |
| Тип проекційного екрану | Ручний рулонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴



